Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Kolorowe jarmarki w BW, czyli migawki z Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie


  2. #2

    Domyślnie

    Mi się podoba, na niektórych złapałeś fajne momenty, o co przecież chodzi w sf.
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  3. #3

    Domyślnie

    1 do 3 bardzo mi się podobają. Złapane momenty i zgranie kilku elementów w kadrze. Bardzo fajne.

  4. #4

    Domyślnie

    wiem, że to nieładnie samemu podbijać swój watek, ale mam jeszcze kilka...
    dziękuję za komentarze!

    13.

    14.

    15.

    16.

    17.

  5. #5

    Domyślnie

    Coś można tu wypatrzyć, ale to pojedyncze sztuki tym razem. 17 oczywiście jako portret. 15 bez faceta byłaby MZ lepsza. 14 z potencjałem, choć nie jestem przekonany co do momentu. A reszta słabo na moje oko.

  6. #6

    Domyślnie

    Kolorowe jarmarki chciałbym widzieć raczej w mocnym nasyceniu. Warto byłoby się otrzeć nawet o delikatnie pojęty kicz. Masz coś takiego dla porównania?
    D90 | N35 | S10-20
    <a href="https://www.facebook.com/manonthewhiteline">Man on the White Line</a>

  7. #7

    Domyślnie

    Chyba byłem do tego jarmarku nastawiony jak pies do jeża. Stąd może to BW i kilka kadrów pokazujących swego rodzaju znużenie i bezruch.
    Z pewnością można było o niebo ciekawiej, ale ja Tomaszem Tomaszewskim nigdy nie będę Dzięki za komentarze.

  8. #8

    Domyślnie

    A ja Ci powiem, że dobra robota! No, może poza siedemnastką, która IMHO nie za bardzo do setu pasuje, ale reszta - gratulacje!

  9. #9

    Domyślnie

    Ładne zdjęcia choć nie wiem czy nie wolałbym w kolorze. W końcu jarmarki kolorowe są.
    Sebastian Dziekoński www.fotografzwyspy.pl facebook

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •