Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    E tam czepiasz się ja rzep psiego ogona.

  2. #12

    Domyślnie

    Raczej przywiązuję wagę do szczegółów.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez genghiskhan Zobacz posta
    Ja mam inne zdanie. Jedni mają warsztat inni nie.
    Powiedz mi w takim razie czym jest odbicie zaznaczone przeze mnie?
    Przecież napisałem że siebie nie zauważyłem podkreślając to że co kilka oczu to nie jedna para
    No ale jeśli już za wszelka cenę chcesz mi udowodnić że nie mam warsztatu to podpowiem Ci że w oryginale stała tam jeszcze panna młoda którą usunąłem.No ale w tych czasach usuwanie postaci z takich zdjęć czy odbić w lustrze nie stanowi większego problemu Nie brałbym tego za wykładnie warsztatu.No ale jak sam mówisz jedni go mają drudzy nie w Twoich oczach go nie mam i niech tak zostanie.
    "Z fotografią śpię,budzę się i zasypiam ...
    fotografia bawi mnie ,smuci i zdumiewa ...
    fotografując odpoczywam ,denerwuję się i śmieję''

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ciepol Zobacz posta
    ...podpowiem Ci że w oryginale stała tam jeszcze panna młoda którą usunąłem.No ale w tych czasach usuwanie postaci z takich zdjęć czy odbić w lustrze nie stanowi większego problemu Nie brałbym tego za wykładnie warsztatu.
    Ja również, więc nie wiem dlaczego w ogóle o tym wspominasz?
    Nic nikomu nie udowadniam, oceniam co widzę. Chyba można to czynić skoro dajesz zdjęcia pod publikę?

  5. #15

    Domyślnie

    No jasne że można nawet trzeba. Napisałeś w pierwszym poście że nie wyretuszowałem siebie,odpowiedziałem dlaczego tego nie zrobiłem i chyba źle zrozumiałeś moja wypowiedz bo zaznaczyłeś mnie na zdjęciu myśląc że nadal tego nie widzę .Bije się w pierś bo na serio nie zauważyłem podczas obróbki .Dzięki za wskazanie.
    "Z fotografią śpię,budzę się i zasypiam ...
    fotografia bawi mnie ,smuci i zdumiewa ...
    fotografując odpoczywam ,denerwuję się i śmieję''

  6. #16

    Domyślnie

    Nie rozumiem po co to bicie piany.
    Chłop zrobił fajne zdjęcie drugiego chłopa tylko, że tamten wyszedł jak baba ale ogólnie wyszło męsko!
    Cała strona marudzenia o odbiciu (ew. "dobiciu" - jak już bawimy się w czepianie szczegółów), a wzrok i tak przyciąga główny obiekt po lewej i noga po prawej :P

  7. #17
    La
    Gość

    Domyślnie

    ja tam nawet widze dwie nogi Fota sympatyczna.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •