Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41

    Domyślnie

    Żadne odciecie nie pomoze, nagrałem zoomem setki godzin materiału i nie ma takich tricków
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  2. #42

    Domyślnie

    Zoom w Shock Mount i wtedy nie zbiera (aż tak).
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  3. #43

    Domyślnie

    czyli jest sposób Zawsze to lepsza jakość niż tego co nex nagrywa

  4. #44

    Domyślnie

    Zoom H1 w swojej cenie jest rewelacyjny. Nagrywam nim nawet wykłady na studiach, facet gada bez mikrofonu ok 6-8m ode mnie a na nagraniu wszystko elegancko słychać Jedyna chyba wada to budowa, a konkretnie obudowa, która przenosi każde dotknięcie etc.
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  5. #45

    Domyślnie

    wiem wiem, sam go używałem do notatek na wykładach. Zoom siedział w kieszeni koszuli, niewidoczny przez wykładowcę a wszystko nagrane jak trzeba

    Dlatego myślałem o podczepieniu go + kudłacz do nexa jako lepsze źródło dźwięku na repo.

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    wiem wiem, sam go używałem do notatek na wykładach. Zoom siedział w kieszeni koszuli, niewidoczny przez wykładowcę a wszystko nagrane jak trzeba

    Dlatego myślałem o podczepieniu go + kudłacz do nexa jako lepsze źródło dźwięku na repo.
    Na pewno będzie lepiej, zależy jeszcze co chcesz reportażować, bo zoom zbiera dookoła, jeśli chciałbyś zrobic jakies bardziej wybiórcze sceny bądź mieć mniej ambientu, trzebaby szukać mikrofonu typu shotgun
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  7. #47

    Domyślnie

    głównie repo z warsztatów, jakichś moto eventów itp.

  8. #48

    Domyślnie

    Odkopię temat bo też chcę ugryźć temat steadicama. Miałem kupić HD2000, ale widzę że jest nowość od Glidecama - XR-2000. Wszystko jest identyko poza precyzją wyważania. Sam producent pisze że po zmianie obiektywu ciężko na szybko wyważyć aparat, i jak chcemy pracować z kilkoma szkłami to lepiej kupić HD2000 gdzie wyważanie jest w miarę łatwe. XR-2000 jest prawie połowę tańszy niż HD2000, jakość wykonania ta sama, wszystko identyko poza tym wyważaniem (inne odważniki i miejsce ich zakładania). Ale jak by to była różnica rzędu HD wyważamy 1min a XR wyważamy 4-5min to jest to do zniesienia biorąc pod uwagę różnicę w cenie (tak mi się przyjamniej wydaje).

    Pytanie do filmowców; ma ktoś z Was już XR-2000 i może coś powiedzieć na jego temat w odniesieniu do HD-2000?
    Ostatnio edytowane przez Aeon88 ; 15-06-2014 o 21:23
    ;]

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •