Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48
  1. #1

    Domyślnie flycam budzetowo.

    witam, szukam jakiegos taniego flycama, ale nie wiem czy jest sens pakowac sie w cos za 750zł. Z tego co widze profejonalne sprzety sa o wiele drozsze.
    http://fripers.pl/product_info.php/i...FreePower.html
    co sadzicie o tym? warto? Czy moze warto zainteresowac się inną firmą? budzet do 1000zł
    Ostatnio edytowane przez fuselink@interia.pl ; 14-08-2013 o 08:35

  2. #2

    Domyślnie

    Jakaś alternatywa to flycam NANO do kupienia na eBay. Daje rade, tylko podobnie jak w przypadku wszystkich tego typu urządzeń kluczowe jest precyzyjne wyważenie całości.
    Cyfry i analogi

  3. #3

    Domyślnie

    a cos poza eBay? jakos nie lubie tego serwisu, nie ufam mu :P

  4. #4

    Domyślnie

    Co sądzicie o Genesis SK-W02 ? Dostępne na portalu na a.

  5. #5

    Domyślnie

    Flycam nano dslr. Pracuje na nim i jestem zadowolony. W tysiącu napewno się zmieścisz. Jak chcesz to na PW mogę Ci podesłac link sklepu w którym go nabyłem. PZDR
    D5200 , D90 + Tamron 2,8 , sb-910 nikon , Nikon 35mm F1,8 , 85mm F1,8 , oraz Sony FX-1000 i akcesoria.

  6. #6

    Domyślnie

    Sam gryzę teraz temat, i z możliwie tanią stabilizacją jest ciężko.
    U mnie decyzja padła na Sunrise Tytan Carbon bo ładnie wygląda i przyjemnie się nazywa A tak na poważnie widziałem ujęcia z niego i jest ok, a cena bardziej przyjazna, niż Glidecam'a HD 2000 który pierwotnie mi się marzył.
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  7. #7

    Domyślnie

    Z moich doświadczeń wynika że budżetowo = wyrzucona kasa w błoto.
    Jak do lekkich sprzętów to polecam Merlina. Ze względu na swoją konstrukcję (umiejscowienia gimbala i punktu podparcia) jako ręczniak jest nie do przecenienia. Jakość wykonania, precyzja kalibracji i coś takiego jak cookbook nie występują w żadnym innym sprzęcie w tej cenie.
    Pracowałem nim w połączeniu z kamerą 2,3 kg i to była zasadniczo granica wagowa. W porównaniu do rozwiązań typu glidecam długość ujęć kręconych z ręki wydłużył się trzykrotnie.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fuselink@interia.pl Zobacz posta
    a cos poza eBay? jakos nie lubie tego serwisu, nie ufam mu :P
    To za nieufność się płaci marżą od tych co kupują na eBay..
    | D800 | D700 | 14-24 | 24-70 | 70-200vr2 | 35 | 50A | S85 | 3x SB900 |3x SB800 | Phottix Odin

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pablo998 Zobacz posta
    Flycam nano dslr. Pracuje na nim i jestem zadowolony. W tysiącu napewno się zmieścisz. Jak chcesz to na PW mogę Ci podesłac link sklepu w którym go nabyłem. PZDR


    Przeczytałem, że ciężko go wyważyć. Co powiesz na ten temat?
    Nikon

  10. #10

    Domyślnie

    Witaj
    A gdzie tak wyczytałeś, że ciężko go wyważyć??
    Osobiście nie miałem żadnego problemu z wyważeniem. Może to zależy od konkretnego modelu.
    Z własnego doświadczenia wiem, że prawidłowe wyważenie to połowa sukcesu. Musisz potem zrobić z nim kilkanaście kilometrów(jak z każdym stabilizatorem obrazu) aby go "wyczuć". .
    W necie jest dużo filmów związanych z wyważeniem flycamu. Poszukaj, a jak nie znajdziesz to daj znać POZDRAWIAM
    D5200 , D90 + Tamron 2,8 , sb-910 nikon , Nikon 35mm F1,8 , 85mm F1,8 , oraz Sony FX-1000 i akcesoria.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •