Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48
  1. #11

    Domyślnie

    Nano to koszmar. Wyważenie (porządne, dające szanse na płynne ujcięcia, a nie efekt ,,wow mam flaja'') tego czegoś to istny wyczyn. Jak z każdym sprzętem: albo tani kompromis, albo porządny wydatek. Dla zaskoczonych problemami z nano obszerny spis opinii i jęków.https://www.google.pl/search?q=nano+...z:l%3Aofficial
    Ostatnio edytowane przez himi ; 21-08-2013 o 15:40

  2. #12

    Domyślnie

    Używałem NANO tylko dwukrotnie, więc mam niewielkie doświadczenie. Pierwszy raz wyważyłem tak sobie - i efekt był podobny . Drugim razem korzystałem z poradników na YT i jakość pracy i efekt były mocno zadowalające, przy czym jak ktoś wcześniej napisał, trzeba go jeszcze wyczuć. Używałem jeszcze takiego stabilizatora wykonanego metoda warsztatową (było lepiej niż bez niczego), ale NANO rozłożył go na łopatki.

    Jak dla mnie tylko uciążliwe jest każdorazowe wyważanie po zmianie obiektywu - zaznaczanie poprzedniego setupu na obudowie niewiele daje, a proces wyważania każdorazowo zajmował mi około 15 minut (na szczęście w domu) w terenie nie próbowałem. Nawet pasek do aparatu zaburzał procedurę . Gdybym miał Canona na stałe, pewnie juz bym ten stabilizator kupił
    Cyfry i analogi

  3. #13

    Domyślnie

    tanią alternatywą będzie Genesis SK-W02. I jeszcze zostaje Ci duży zapas gotówki.

  4. #14

    Domyślnie

    sam juz nie wiem. kazdy poleca co innego a i tak wszystko sporwadza sie do tego ze co nie kupie budzetowo to bedzie kiepskie i nie warto

  5. #15

    Domyślnie

    Flycam Nano mam od 1,5 roku. Pierwszy dzień wyważania - koszmar - rzuciłem to w kąt by się przespać, a następnego dnia powrócić do walki z tą stabilizacją. Z czasem i do teraz zajmuje mi to 3 min. Kwestia nauki/poznania w jaki sposób to działa. Pozdrawiam

  6. #16

    Domyślnie

    Może ten stabilizator Was zainteresuje

    http://www.youtube.com/watch?v=KfEhO...ature=youtu.be
    D5200 , D90 + Tamron 2,8 , sb-910 nikon , Nikon 35mm F1,8 , 85mm F1,8 , oraz Sony FX-1000 i akcesoria.

  7. #17
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fuselink@interia.pl Zobacz posta
    sam juz nie wiem. kazdy poleca co innego a i tak wszystko sporwadza sie do tego ze co nie kupie budzetowo to bedzie kiepskie i nie warto
    Jeszcze nie widziałem chińskiego staedy na którym da się pracować. Kup HD-2000 bo na coś innego szkoda Twojej kasy. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej, to najlepiej poprzeć to pokazaniem jakiegoś ujęcia, w przeciwnym wypadku nie uwierzę.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pablo998 Zobacz posta
    Może ten stabilizator Was zainteresuje

    http://www.youtube.com/watch?v=KfEhO...ature=youtu.be
    Interesuje

    Konstrukcja własna, czy części zaadaptowane z innych?
    Można go kupić? Jaka ewentualnie cena?

  9. #19

    Domyślnie

    Kolega Sven ma rację.Na własnej skórze doświadczylem Flycamów Nano i kilku innych nawet bardziej renomowanych stabilizatorów.Jeżeli nawet trafimy dobrego,dającego się wyważyć Flycama to i tak trzeba go co chwilę kalibrować,dowazać.Kręci się przy tym na okrągło.Glidecam HD potrafi i miesiąc trzymać ustawienia jak się mocno nie szarpie i nie wali tym o ziemię.Ja używam akurat hd-1000 gdyz hd-2000 słabo się wyważał z lekkimi kamerami(trzeba dociążać).To są analogiczne stabilizatory i da się je bardzo dokładnie wyważyć.Ja na sali lubię się pokręcić z g6 albo gh2,dłużej wytrzymuję.Z 5d łapa boli okropnie dlatego wybralem hd-1000 dla którego 5d czy d800 to już max,nic cięższego na niego nie wsadzimy.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wlods Zobacz posta
    Ja na sali lubię się pokręcić z g6 albo gh2,dłużej wytrzymuję.Z 5d łapa boli okropnie dlatego wybralem hd-1000 dla którego 5d czy d800 to już max,nic cięższego na niego nie wsadzimy.
    wlods, też niedawno kupiłem G6. Można gdzieś zobaczyć Twoje ujęcia z tego aparatu? Może być link na priv

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •