Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46
  1. #1

    Domyślnie Nikon Analogowy a nowe szkla z AFS

    Witam, zastanawiam sie nad zakupem jakiejs analogowej puszki, teraz gdy mam kilka szkiel FXowych moge o tym pomyslec, tyle, ze nie wiem, czy ktoras z puszek analogowych poza F5 obsluzy mi szkla z AFS.
    Szkla to 50mm 1,8 AFS, 16-35 f4 VR AFS oraz 70-300 VR...
    Pomozecie??

  2. #2
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Czyli widze, ze F100 i F80 moge brac, bo za F5 nadal sporo chca a ma to byc forma zabawy raczej...
    Teraz pytanie, czy mozna celowac w te puszki, czy to raczej niezbyt ciekawy wybor?

  4. #4

    Domyślnie

    F100 jest cudne...

  5. #5

    Domyślnie

    Poczytalem i bardzo mi sie F100 podoba, ale cena nie schodzi ponizej 200 euro, moze gdzies bym dorwal tanie to bym bral
    Za to F80 spokojnie dostane juz od 50 euro z przesylka z UK, wiem, ze puszka tez dobra i chwalona byla...

  6. #6

    Domyślnie

    Czterokrotna przebitka to nie przypadek. Porównywanie F100 do F80, to jak porównywanie D700 do D50.
    Jeśli szukasz porządnego analoga, F100 będzie idealny, ale nie oszczędzaj przy zakupie tych 50E, tylko weź aparat w perfekcyjnym stanie.

  7. #7

    Domyślnie

    To moze sobie zaskórniaki poskladam na F100 jednak...
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 10-08-2013 o 16:13 Powód: orto. ("zaskurniaki")

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Nowy Jork USA i Warszawa
    Posty
    20

    Domyślnie

    Witam.
    Proponuję : http://www.ebay.com/itm/Nikon-F-100-...5c9af6bba#shId
    W b. dobrym stanie i dużo taniej niż 200 euro ($ 175 + $66 za przesyłkę do Polski). Ja kupiłem od niego dwa lata temu F100 (za $135 w idealnym stanie - ale wtedy ceny były niższe) Jeszcze jedna oferta godna uwagi (ok. $211 z przesyłką)
    Pozdrawiam

    Przepraszam
    Zapomniałem podać link http://www.ebay.com/itm/Nikon-F100-S...item20ce3e7f1d - Do oferty za $211
    i oferta z gripem http://www.ebay.com/itm/Nikon-F100-w...item3f28145632 ok. $ 253
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 11-08-2013 o 12:41 Powód: łączenie postów
    Nikon f100 D300 D750 dwie sabinki, jeden metz I troche AF i manualnych słoików

  9. #9

    Domyślnie

    Dzieki, przemysle to a przesylka dla niego blizej niz do PL
    Poszukam jeszcze na Irlandzkim rynku, wszedzie wolaja ok 200 euro, ale cos mi sie wydaje, ze zalicze pchle targi to moze sie uda sporo taniej...

  10. #10

    Domyślnie

    200 ojro to spoko cena jak za F100, i nie ma co na niego oszczedzać - bo jak zaczniesz szukać taniej, to mozesz trafić na jakiś dojechany z wymeczonymi gumami itd itp. Lepiej dać ciut więcej i kupić w dobrym stanie jak pożałować ileś tam euro i kupić zmęczone body z niespodziankami za rogiem, które tylko czekają zeby się ujawnić. Często można dostać takie ktore ktos kupił i focił niedzielnie, lub takie ktore ktoś kupił i zaraz weszły dslr wiec aparat zrobił kilkanascie rolek. Celowałbym w takie body bo i dlużej pociagnie i wieksza przyjemnosć z używania takiego aparatu. Jak kupisz w dobrym stanie to wątpię byś pożałował choć jednego wydanego euro jak już go dostaniesz w swoje ręce.

    Co do F80 to nie ma co go rozpatrywać wg mnie, bo nie ma pomiaru z manualnymi szkłami. Mimo iż masz spoko szklarnie, to z analogiem czasem się fajnie pobawić czymś starszym.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 11-08-2013 o 12:41 Powód: "Celował bym"
    Völkchlor

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •