Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70
  1. #61

    Domyślnie

    Jak na kompakt z wymienną optyką za 999 PLN to nie ma co narzekać, przy odrobinie szczęścia można nawet tło rozmyć.

    flickr / Rolleicord, Canon

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    A teraz porównaj dostępność obiektywów, EOS-M oferuje całe trzy sztuki
    Przeczytaj post #19, tam napisano ile obiektywow potrzebuje przecietny uzytkownik entry-level dslr
    FujiLove again and again...

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martin204 Zobacz posta
    Mam mały problem z V1 ... mianowicie po dostawieniu do oka wizjera wygasza mi ekran - czyli logiczne a po odstawieniu powinien wyświetlić się ekran czego mój V1 nie robi
    Cóż.......... pan inżynier projektując czujnik się nie spisał. "Okienko" za małe i osadzone głęboko. Kurz łatwo się tam gromadzi...... i nie może sam wypaść.

    Wacik lub pędzelek w dłoń -dwa, trzy "machnięcia" i będzie po problemie. No przynajmniej u mnie pomaga na jakiś czas
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  4. #64

    Domyślnie

    Fatman dziękuje ale nie pomogło zresztą pierwsze co zdobiłem to czyszczenie czujnika... Zastanawiam się gdzie jest o ile jest taki "tajny" przycisk resetu coś podobnego jak w D70 lub może istnieje jakaś kombinacja klawiszy do przywracania ustawień fabrycznych twardego resetu może pomoże ....
    l D800 ll D600 l l V1 l l N35-1.8 l l ARSAT 35 l l N50-1.8D l l 85 1.4 l l l ZENIT122 l l SB 800 l l SB 600 l l kilka m-42 l a i NOGI Manfrotto... Nareszcie NIKKOR PC-E 24mm

  5. #65

    Domyślnie

    I w Nikonie zdziwienie, że ten system się nie sprzedaje a za 100$ wciska się ludziom LEDową latarkę

    http://www.optyczne.pl/6149-nowo%C5%...n_LD-1000.html
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  6. #66

    Domyślnie

    Z tej lampy 130 luxów to jakieś jaja czy co? Z podpalonego pierda jest więcej światła.
    nic...

  7. #67

    Domyślnie

    Jak by kosztowało 50 zł i dawała światło o "poprawnej" barwie, to by była świetnym dodatkiem do niezłej jakości filmowania jakie oferuje nikon 1.

  8. #68
    Oszczędny w słowach Awatar svistakk
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Rzeszów i okolice
    Posty
    52

    Domyślnie

    Martin204 - przyciskiem DISP ustawia się tryby wyświetlacz/wizjer - przy którymś naciśnięciu przestawia się właśnie na tryb zawsze wizjer.
    Zabawy w światło-rysowanie

  9. #69

    Domyślnie

    Dziękuje za info... Ale aparat już pojechał do serwisu
    Pozdrawiam
    l D800 ll D600 l l V1 l l N35-1.8 l l ARSAT 35 l l N50-1.8D l l 85 1.4 l l l ZENIT122 l l SB 800 l l SB 600 l l kilka m-42 l a i NOGI Manfrotto... Nareszcie NIKKOR PC-E 24mm

  10. #70

    Domyślnie

    Witam, "coś się nikon nie sprzedaje" temat wydaje się ciekawy. To jest dobry aparat, sprawdza mi się w podróży, ale jeśli chodzi o marketing to w Europie Nikon kompletnie leży.. W Japoni to co innego.. kto by nie kupił aparatu z taką fajną Japoneczką https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/h...46425828_n.png a U nas nie dość że gdzieś się dowiemy tylko na boku o tym aparacie, to jeszcze oferują kompletnie coś innego niż jest, 60 klatek na sekundę no ekstra, tylko że bufor mieści 40, więc tak naprawdę robi max 40 klatek na sekundę i już rozczarowanie i reklamacja tytułem niezgodności produktu z ofertą sprzedaży. Tylko na swojej głupocie stracili bo v1 to fajny niezawodny aparat, z dobrym autofokusem i baterią która dobrze trzyma i aparat naprawdę sprawdza się w podróży, fajny interfejs i wybaczam że robi paskudne zdjęcia w cieniu, bo te jasne są ekstra, poprostu ucinam sobie cienie w custom picture control i nie ma żadnych głupich szumów i wtedy robi naprawdę piękne zdjęcia. Kolejną ciekawostką są obiektywy które niby są ale ich nie ma, chyba tydzień straciłem na próbie zakupienia 18mm f/1.8 tak normalnie, w Warszawie. W końcu poddałem się i kupiłem przez internet, a to że nigdzie nie można kupić chyba nie wróży dobrej sprzedaży

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •