Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Audi A3 Sportback

    Witam, prezentuję niebieską perłę, XII 2006 1.6 A3 sportback. Zapraszam do komentowania.

    Tak wiem że mnie zjecie , że za dużo, ale przepraszam bardzo bo naprawdę nie mogłem się zdecydować Ponieważ ta seria układa sie ładnie w całość i dokładnie prezentuje ten model audi. Pozdrawiam wszystkich zapalonych foto-amatorów.

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14

    Jeżeli podobają się moje fotki, to zapraszam do mojego fotobloga: http://szandrach.wordpress.com

  2. #2

    Domyślnie

    wiec tak - autko super
    pewne uwagi
    - tło - tylko na pierwszym zdjeciu mi sie podoba,
    - wywal tego goscia z samochodu
    - zamiast zamazywać tablice w PS - wymysl cos innego - moze jakies fajne blachy typu AUDI, slbo wogóle je zdejmij.

    podsumowując - zdjecia nawet spoko, tylko tło psuje wszystko
    d50, 18-55 DX + coolpix 4100 na zapas
    www.mielczarek.com.pl

  3. #3

    Domyślnie

    koleś w samochodzie poza #5 psuje masakruje zdjęcia
    Kolory - bardzo fajnie wyciągnięte
    Tło - jedynka ma super, w reszcie średnio a nawet do bani
    9,10,11,13,14 kompletnie niepotrzebne - nie wiem czy zamiarem jest sprzedanie wózka czy zrobienie zdj a'la katalog

    Najlepsza 1,
    a z takim wózkiem warto zrobić zdjęcia w lepszym miejscu niż parking L.M czy z kiepskimi domkami z tyłu, lub jeżeli nie było to możliwe - blurem je.... niszcza efekt pięknego koloru i cudnej linii Audi
    śluby, robaki, i dzieciaki a także wyprawy
    Pawel Borowka
    <')(((<-( <')(((<-( The deeper I go
    <')(((<-( The better I get

  4. #4

    Domyślnie

    12,14 bardzo ok. Właściwie wnętrze imho troche lepsze od reszty. Ten Liroy zupelnie nie pasuje, jedz gdzies nad rzeke chociaz.
    >>> Pozdrawiam <<<

  5. #5

    Domyślnie

    Domyślam się, że jesteś wielbicielem samochodów, ale jako zdjęcia to się w ogóle nie broni.
    Masa niedoróbek. Technicznie mierne. Zły dobór miejsca (bałagan w tle). Facet w środku w ogóle nie współpracuje (co on robi na 1?). Można by naprawdę wiele pisać...
    Wybór działu do prezentacji rónież wydaje mi się chybiony.
    Pozdrawiam
    D40

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar lucki
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    222

    Domyślnie

    To chyba do działu giełda

  7. #7

    Domyślnie

    Auto super, co do reszty to jak wyżej powiedzieli koledzy, kolega w środku nie potrzebny no i to kiepskie tło.
    W życiu piękne są tylko chwile.......

  8. #8

    Domyślnie

    Co do wnętrza, to mogłeś wywalić tę paczkę chusteczek higienicznych ze schowka przy dźwigni zmiany biegów...
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

  9. #9

    Domyślnie

    hmm... a ja nie mialbym problemu z wyborem zdjec. 1 i 12 sa b. ladne
    reszta dobra do auto-gieldy.
    Wiem tez ze wszyscy pisali o kierowcy, ale napisze raz jeszcze: fure ma fajna, ale do zdjec nie pasuje... miny wali groźne, jak u cioci na imieninach
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •