Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
231. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - ROB123

    9 3,90%
  • 2 - jakubs

    1 0,43%
  • 3 - III miejsce

    22 9,52%
  • 4 - II miejsce

    27 11,69%
  • 5 - transo

    2 0,87%
  • 6 - I miejsce

    149 64,50%
  • 7 - holka

    21 9,09%
Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 135
  1. #31

    Domyślnie

    Może data 12 marca coś znaczy?
    Może wiąże się z nią jakieś tajemnicze przesłanie?
    Do wyjaśnienia tej arcyciekawej zapewne tajemnicy głosuję niestety na inną fotkę
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  2. #32

    Domyślnie

    nooo tego dawno nie bylo na forum - fotki z tym walorem artystycznym zwanym "datą". No cóż, może autor wyciągnie z tej lekcji wniosek i następnym razem ją wywali.

    Popieram też aby dodac zapis o usuwaniu wszystkich niepotrzebnych podpisow dat i innych "ficzrków"

    A tak pozatym to głos (zgodnie z obowiązkiem ) oddany.
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  3. #33

    Domyślnie

    głos oddany
    Nikon D70s| Nikkor 18-70/3.5-4.5| Micro Nikkor 55/3.5 + PK13| Kiron 70-210/4| Metz 36 CT3| Manfrotto 190B + 308RC| i inne niezbędne szpeje...

  4. #34

    Domyślnie

    Zdjęcie nr 5 to taka fotka, którą pewnie każdy popełnia od czasu do czasu. Jak macie nowy obiektyw i chccie sprawdzić jak bardzo abberuje, to czyż nie robicie zdjęcia gałęzi na tle chmur ? Normalna sprawa.

    A tak poza tym to w zestawie są 2 fotki warte głosu IMHO. Głosuję zatem.

  5. #35

    Domyślnie

    Tradycyjnie już - wszyscy autorzy anonimowi...

    Myślę, że 5 oraz 6 są wysłane w celach prowokacyjnych, z tym że każde ma prowokowac nieco inaczej..


    PS pozostaje mieć nadzieję, że modelka z 6 szybko rośnie (jak to dzieci) i niebawem przesiądzie się na większy rower albo może rolki albo coś jeszcze innego
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karolina Zobacz posta
    Tradycyjnie już - wszyscy autorzy anonimowi...

    Myślę, że 5 oraz 6 są wysłane w celach prowokacyjnych, z tym że każde ma prowokowac nieco inaczej..


    PS pozostaje mieć nadzieję, że modelka z 6 szybko rośnie (jak to dzieci) i niebawem przesiądzie się na większy rower albo może rolki albo coś jeszcze innego
    Ja tam nie widzę żadnej prowokacji.
    5 to zwyczajna pomyłka, a autor pewnie ma aparat od kilku tygodni, a 6 to zwyczajna fotka z albumu zrobiona przez rozkochanego w córce tatusia.
    Obie tak samo cenne z punktu innych oglądających.
    Szary, cichy człowiek.

  7. #37

    Domyślnie

    głos oddałem, co do daty, to cóż... ludzie uczą się na błędach. Niektórzy na konkursach forumowych, niektórzy w postach które pozostają tygodniami bez odpowiedzi :P
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez
    WIZJA
    [B
    Autorze zdjęcia z datą[/B]... to świetnie, że wziąłeś udział w konkursie (poważnie), ale czy naprawdę nie uważasz, że taka data to... co najmniej brak szacunku dla siebie? Bo już nie chcę wyjeżdżać z szacunkiem dla widza... ekhm
    A ja raczej stawiam na celowe działanie, taki sznycik, prowokacja

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aTomek Zobacz posta
    I ja oddałem swój głos.
    a ja znowu nie moge nic obiektywnie zadecydowac, moze jutro
    jednak ta cala pomrocznoc jasna jest straszna i nie wiadomo kiedy czlowieka dopadnie
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  10. #40

    Domyślnie

    Mój faworyt jedzie rowerem do celu

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •