Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: reportaż

  1. #1

    Domyślnie reportaż

    właściwie nie wiem czy to się kwalifikuje do działu, może





  2. #2

    Domyślnie

    co opowiada ten reportaż?

  3. #3

    Domyślnie

    Polowanie na foki. Nie chce komentować samej tematyki, skupie sié wiec wylacznie na zdjeciach - wg mnie 2 jest genialna. A uzycie BW uratowalo zniesmaczenie widza. Jedynka - nie, dziwny kadr. 3 mi nie podchodzi. 4 typowy kadr "myśliwski"- trofeum oraz łowcy - dobre

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki TMB,

    Zabrakło jednego zdjęcia, nie zmniejszyłem, dlatego go nie wstawiłem, ale nie wiem czy by pomogło.
    Reportażu z polowania raczej nie wstawię, chyba tylko na specjalne zamówienie

    Polowanie w dzisiejszych czasach to sport. To mój wybór, czy będę polował czy nie. Oczywiście z małymi wyjątkami. Media karmią nas jak to się żyje w zgodzie z naturą w odległych krainach . Że nie ma innego wyjścia.
    Nie byłem w Siorapaluk na wschodnim wybrzeżu, tam może rzeczywiście są łowcy.
    Ale typowy myśliwy na Grenlandii wygląda właśnie tak. Nie musi polować. Dania zapewnia mu byt. Może taki człowiek chce podtrzymywać tradycję? Ale z drugiej strony era kajaków i harpunów już minęła.
    Wiem jedno. Są bardzo przywiązani do miejsca w którym się urodzili i żyją jak chcą.

  5. #5

    Domyślnie

    Tak zabrakło tego jednego zdjęcia Człowiek zawsze polowal i będzie polowal. To też przyroda tylko w innym aspekcie pokazana. Miejsce wg mnie dobre do pokazywania takich reportaży - oczywiście ortodoksi przyrodniczy mogą podnieś lament ale przyroda to także brutalne sceny
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Drugie jest wstrząsające, ale takie pewnie powinno być. Drugie i czwarte zasadniczo opisuje całe zdarzenie.

  7. #7

    Domyślnie

    Jastrząb - wstaw jeszcze kilka zdjęć, bo przy aktualnym składzie jestem zmieszany. Chętnie bym zobaczył jeszcze kilka - zarówno detale, jak i jakieś szersze,minimalistyczne kadry.

  8. #8

    Domyślnie

    hehe
    to zdjęcie dobrze oddaje nastawienie części ekipy alpinistycznej


  9. #9

    Domyślnie

    brak słów.. okropne. (nie fotograficznie) ale dla mnie obrzydle sceny , pozamykał bym wszystkich myśliwych w więzieniach. Zakompleksione cwaniaczki z bronią w ręku..

  10. #10

    Domyślnie

    Nie jestem zakompleksiony, zapewniam Cię. Nie jestem też cwaniaczkiem, raczej naiwniakiem

    Myśliwy ze zdjęć to jeden z najlepszych na wschodnim wybrzeżu. Tobias poluje bardzo sprawnie. Od szeregu lat wynajmowany jest przez ekipy filmowe. W tym i zeszłym roku między innymi przez Red Bulla.
    Ostatnio edytowane przez Jastrząb ; 02-08-2013 o 21:39

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •