Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Eveleen + Niall

  1. #1

    Domyślnie Eveleen + Niall

    Kilka zdjec z ostatniego slubu. Wiecej jak zwykle wkrotce na wedding photographer blog
    0.

    1

    1a

    2

    3

    3a

    3b

    4

    5

    7
    Fejsbuk Darek Novak

  2. #2

    Domyślnie

    Trochę mało ślubu w tym ślubie tu pokazałeś.
    "Zlepki" 2 i 3 jakoś zupełnie mi nie pasują. 4, 5 i 7 to jakiś specyficzny humor

  3. #3

    Domyślnie

    troche malo komentarza w tym komentarzu
    No koledzy chcieli pokazac swojemu koledze jaki blad popelnil golac glowe na lyso
    dziewczyny chcialy byc "kocicami" na zdjeciu
    no i jeden z gosci stwierdzil, ze nawet z dwoma piwami w dloniach jest zbyt szybki zeby go ustrzelic i zalozylismy sie o piwo.
    Fejsbuk Darek Novak

  4. #4

    Domyślnie

    tyle ze to są fajnie zdjęcia dla kogoś kto tam był i wie o co kaman , teraz po twoim opisie nabiera to sensu , co do całości to ja takie zdjęcia lubię i mi się to podoba , w całości świetnie się to dogrywa

  5. #5

    Domyślnie

    W moim odczuciu gdybyś nie dał komentarza, że to był ślub to zdjęcia 4, 5 i 7 można odebrać:
    4 dziwnie balansujący koleś przy wyjściu z baru
    5 o co chodzi...?
    7 cztery dziewuchy udają świstaki i zaraz wrzucą to na fejsa
    stąd mój komentarz mało ślubu w ślubie.

    Technicznie?
    2 skoro ustawiłeś młodego centralnie między tymi barierkami to i bym centralnie wykadrował - tak to ani tak ani siak. W zestawieniu ze zdjęciem po lewej w ogóle mi to nie gra.
    3 zdjęcie z lewej chyba trochę krzywo.
    3a mogła by być cała wieża (czy co to tam jest) i mniej centralnie albo zupełnie centralnie, tyle że z kolei sporo ciaśniej.
    4 obciąłeś czubki butów

    Ale to wszystko jest moim zdaniem mało ważne z uwagi na brak wyczerpania tematu jakim był ślub. Tu w ogóle nie widać czy był czy go nie było. Taka była intencja mojej wypowiedzi.

  6. #6

    Domyślnie

    A co to jest slub? W roznych kulturach roznie on przebiega, mysle , ze nie powinno sie zawezac pola widzenia?
    Dzieki za konkrety, czesc z nich jest rzeczowa.
    apropos pierwszej czesci:
    No ale w koncu odnalazles pania mloda i pana mlodego w secie, to sie zorientowales , ze to nie fejs ani bar ani "o co chodzi" tak?
    ad2: rzeczywiscie nie jest on idealnie psrodku ale tez nie przesadzaj
    ad3 mloda para krzywo? chyba sa w pionie? o co chodzi z chyba? nie wiesz czy sa, przypuszczas? nie rozumie zawarcia slowa "chyba" ty nie jestes pewien czy ironia?
    ad3a. tam jest wieza , rzeczywiscie lepiej by wygladlo jakby byla cala, przekrzywiklem aparat i ratowalem sie prostowaniem kadru i ucieta gora. (ale ma inne kadry bez ucietej pewnie)
    ad4 . jak tak wnikasz to BUTA nie BUTOW - czepiasz sie.
    Reasumujac , nie wydaje mi sie, ze powinienem brac pod wglad Twoje uwagi w glownej mierze przygladajac sie Twoim slubom (wiem, ze to nie zgodne z regulaminem, odwylowac sie do nich, ale regulamin nie zawsze jest dobry, w tym wypadku nie jest, gdyz odwolywanie sie do prac wybitnych fotografikow nie jest ganione a do slabych jest )
    Ostatnio edytowane przez SligoDarek ; 31-07-2013 o 01:34
    Fejsbuk Darek Novak

  7. #7

    Domyślnie

    I wszystko jasne... teraz tylko powinienem czekać czy dostaniesz upomnienie czy nie i już będę wiedział czy jestem dobrym czy złym fotografem
    Jak zamieszczasz zdjęcia na forum to się tak nie spinaj. Czy uwagi uznasz za słuszne czy nie to twoja sprawa.

  8. #8

    Domyślnie

    SilgoDarek rozumiem że młodym też zaglądasz do portfolia zanim zaczniesz liczyć się z ich zdaniem

  9. #9

    Domyślnie

    a co do zdjęć podoba mi się prawa część 1a i bardzo podoba się 3a - podoba mi się też że utrzymujesz podobny styl w swoich ślubniakach, czasami mam wrażenie że ostrość Ci ucieka ale może jest to wina kompresji lub stylu obróbki, a i nie musisz się liczyć z moim zdaniem bo kiepski ze mnie fotograf pozdrawiam i powodzenia

  10. #10

    Domyślnie

    Chcialbys zeby ci dziecko konowal operowal? zeby slusarz biznes plan opracowal albo fryzjer logo zaprojektowal?
    Fejsbuk Darek Novak

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •