Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Słaba technika, która gra tutaj pierwsze skrzypce. Nic poza słabą techniką nie przebija się z tych obrazków. Nie ma na czym oka zawiesić - dosłownie. Więc właśnie taka moja opinia.
    Śmieszy mnie twoja opinia, ale oczywiście masz do niej prawo.
    MarcinWilk

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mswilk Zobacz posta
    Śmieszy mnie twoja opinia, ale oczywiście masz do niej prawo.
    Masz prawo śmiać się nawet do łez (wskazane) ale pokój zwierzeń jest pod innym adresem.
    red light, dark room...

  3. #13

    Domyślnie

    [QUOTE=Amadeusz;3184917]Słaba technika, która gra tutaj pierwsze skrzypce. Nic poza słabą techniką nie przebija się z tych obrazków. Nie ma na czym oka zawiesić - dosłownie. Więc właśnie taka moja opinia.

    Kurcze...obejrzałem wiele zdjęć plenerowych i weselno-ślubnych, a jeszcze więcej przede mną. Sądzę że są to dobrze wykonane zdjęcia. Mają fajny klimat, są poprawnie wykonane, światło przyjemne, kolorki miłe. No fakt - nie są może najlepsze na świecie, ale bez przesady. Czym że jest ta słaba technika? złe kadry, światło? Moje pytanie nie jest zaczepką, po prostu cały czas się uczę i stąd moje pytanie. Pierwsze skrzypce na tych zdjęcia wg. mnie to na pewno nie słabe umiejętności kolegi mswilk.

  4. #14

    Domyślnie

    Aż dziwne, że młodzi chcą mieć zdjęcia ze ślubnego pleneru w takich okolicznościach jak 2. Ta 2 mi w tym secie nie pasuje.

    Reszta poprawna, ale tyłka nie urywa

  5. #15

    Domyślnie

    Oprócz 2 która jakoś do reszty nie pasuje to pozostałe kadry i obróbka mi się podobają

  6. #16

    Domyślnie

    A każdemu podoba się co innego. Jak dla mnie z wprawy nie wyszedłeś
    ... starszy o 20 kg doświadczeń i nie tylko...

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wed Zobacz posta
    Kurcze...obejrzałem wiele zdjęć plenerowych i weselno-ślubnych, a jeszcze więcej przede mną. Sądzę że są to dobrze wykonane zdjęcia. Mają fajny klimat, są poprawnie wykonane, światło przyjemne, kolorki miłe. No fakt - nie są może najlepsze na świecie, ale bez przesady. Czym że jest ta słaba technika? złe kadry, światło? Moje pytanie nie jest zaczepką, po prostu cały czas się uczę i stąd moje pytanie. Pierwsze skrzypce na tych zdjęcia wg. mnie to na pewno nie słabe umiejętności kolegi mswilk.
    Wiesz, każdy wypowiada się na podstawie własnej drogi fotograficznej. Jeden widzi to, drugi widzi tamto dlatego w takim miejscu jak to, można czasami wymienić poglądy, a czasami nie.
    Podejrzewam, że taki plener to nie jest jakaś zagadkowa robota, gdzie bieg zdarzeń jest nie do przewidzenia. Więc światło można ogarnąć szybko i coś zainscenizować - tutaj jest gleba.
    Bywa też tak, że człowiek na zdjęciu jest ukazany w przejmujący sposób i scena wraz z nieogarniętym światłem w kadrze jest zupełnie nieistotna ale nie dotyczy to tych fotek.
    red light, dark room...

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Wiesz, każdy wypowiada się na podstawie własnej drogi fotograficznej. Jeden widzi to, drugi widzi tamto dlatego w takim miejscu jak to, można czasami wymienić poglądy, a czasami nie.
    Zgadza się. Każdy ma swoją wrażliwość, a nasze forum jest właśnie od tego aby nie tylko się chwalić, ale również wymieniać poglądy. Widocznie moja wrażliwość jeszcze raczkuje, bo dla mnie zestaw jest fajny.

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Podejrzewam, że taki plener to nie jest jakaś zagadkowa robota, gdzie bieg zdarzeń jest nie do przewidzenia. Więc światło można ogarnąć szybko i coś zainscenizować - tutaj jest gleba.
    No teoretycznie tak, ale różnica pomiędzy teorią a praktyką, jest jak między piciem w Szczawnicy a szczaniem w piwnicy. W moim skromnym doświadczeniu, nawet mając dużo czasu to nie jest tak łatwo opanować światło. Inaczej nie było by tylu poradników i pytań na forum Zresztą przekonałem się o tym podczas sobotniej sesji (będzie na forum już niebawem ) Ale ja jestem amator, więc profesjonalnemu fotografowi może nie powinno to sprawiać problemu.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wed Zobacz posta
    ...różnica pomiędzy teorią a praktyką, jest jak między piciem w Szczawnicy a szczaniem w piwnicy.
    Czasami tak, a czasami nie. Jeśli są rażące rozbieżności w tym co chcieliśmy, a w tym co uzyskaliśmy to co robimy? Nie pokazujemy
    W tym przypadku fotki są pokazane, żeby się pochwalić wynikiem. Zatem każdy może dodać swoje 3 grosze. Moje są krytyczne.
    red light, dark room...

  10. #20

    Domyślnie

    A mi się podoba i to bardzo. Sama chciałabym kiedyś robić takie zdjęcia, jestem amatorem, dopiero zaczynam, niedawno "popełniłam" swój debiut na ślubie znajomych. Mswilk to swój debiut ma daaawno za sobą, wystarczy wejść na stronę główna nikoniarze.pl (zdjęcie z balonem). Wiem, że to nie ślubne, ale widziałam sesje tego Pana np. nad morzem i były po prostu bajeczne. Ale tak jak już wspomniano wyżej każdy ma swoje zdanie, które może tu wyrazić.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •