Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez picia78 Zobacz posta
    Jak dla mnie to wygląda sztucznie, ładnie ale jednak sztucznie.
    Muszę się zgodzić, bardzo sztucznie wyszło.

  2. #12

    Domyślnie

    Modelka wklejona? Przy f=5 dość ostro wyszło to tło...

  3. #13

    Domyślnie

    Podobne wrażenia mam jak TOP67 tj. zdjęcie modelki na tle fototapety. Dla mnie wygląda to sztucznie.
    Nikon

  4. #14

    Domyślnie

    Za poprzednikami, pierwsze wrażenie = fotomontaż. Barwa światła na modelce nie współgra z otoczeniem.

  5. #15

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze, modelka nie jest wklejona
    Świecone było nissinem di622 przez parasolkę rozpraszającą
    GO zamierzona żeby pokazać jak najwięcej krajobrazu
    Nikon D90

  6. #16

    Domyślnie

    Uwagi obserwatora amatora.

    Dokładnie, jak koledzy wyżej zauważyli sztucznie. Ja byłem pewny, że to jest montowane w PS.
    Po prostu ludzki mózg nie widzi na co dzień tak jasnych postaci w takich warunkach, nie naturalne

    0.Głębia dla mnie jak najbardziej odpowiednia, nie otwierałbym szerzej, nawet bym jeszcze bardziej przymknął do F8/F11.
    1.Kobieta siedzi jak do rozstrzału.
    2.Nie czuć klimatu zbliżającego się wieczoru.
    3.Horyzont 1 jest krzywy i tnie głowę => co nie jest korzystne. Miałeś zapewne czas mogłeś o tym pomyśleć.
    4.Trzeba było ustawić modelkę od światła a twarz doświetlić słońcem tzn. skierować w stronę słońca bokiem.
    5.Brak proporcji: Modelka jest za blisko szkła, przez co sprawia wrażenie, że jest to DUŻA postać na jakimś tam małym krajobrazie (ciasnym). Powinno być to stonowane. Czyli delikatnie bym ją odsunął. Bo ona tam tak weszła na styk w ten krajobraz.
    6.Za mocno dopalone

    Ale fajna modelka i klimat, tereny macie tam super... już chcę na wieś na urlop
    Ostatnio edytowane przez josephebeloki ; 25-07-2013 o 09:38
    "Nikon"

  7. #17

    Domyślnie

    Jakbyś trochę modelkę "zabudował" w kadrze to by nie sprawiała takiego wklejkowego wrażenia. Chodzi mi o to, że np dać jakiś przed plan, lekko ją za czymś schować, albo troszkę więcej interakcji z otoczeniem. Przy takim świeceniu (kompletnie nie zgadzające się ze światłem zastanym w tle - co nie jest problemem samym w sobie, ale w tym przypadku jeszcze bardziej zwiększa efekt sklejki) i takim ustawieniu modelki niestety mamy to co mamy.
    Do tego duuuużo za ciepło...

  8. #18

    Domyślnie

    Trochę wąsko. Lepiej byłoby gdyby nie była w cieniu. Spojrzenie mocno niewyraźne. Poza tym OK.
    red light, dark room...

  9. #19

    Domyślnie

    Jak na mój gust, to za mocno zaświecone lampą.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •