Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Joanna

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Trzecie jakieś przeniebieszczone.

  3. #3

    Domyślnie

    Wybrałeś złe momenty na naciśnięcie spustu migawki...Na 3 modelka wygląda jakby spała...Na 2 niekorzystne ułożenie nogi modelki.Wygląda jakby sobie ją miała skręcić.Poza tym światło przebijające się przez liście powodujące przepalenia na bluzce na zdj. nr 2 nie wygląda najlepiej.Ćwicz dalej...

  4. #4

    Domyślnie

    sheepi - specjalnie, kombinowałem z obróbką

  5. #5

    Domyślnie

    ok - ponieważ obiega od pozostałych kolorystyką uznałem że to przypadek.

  6. #6

    Domyślnie

    Niop na trzecim za dużo niebieskiego. Pozostałe już dobre kolorystycznie, ale malutkie, mozna było większe wstawić, więcej by było widać
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  7. #7

    Domyślnie

    Pierwsze najlepsze, gdyby modelka się ugięła bardziej w S jak C to byłoby bardzo fajne. Mi się natomiast klimat i kolorystyka podoba.
    Fajne próby.
    "Nikon"

  8. #8

    Domyślnie

    Mam wrażenie, że wszędzie ostrość na listkach przed modelką, a ona tak już na skraju głębi ostrości. Kadry do dopracowania. Większą uwagę zwracaj na tło, a nie tylko na to co obok. Jakbyś przesunął się dwa metry w prawo zdjęcia wydaje mi się, że mogłyby być ciekawsze. Trudno jest pozować całym ciałem. Przy początkujących lepiej skupić się na górnej połowie, a całą sylwetkę zostawić jako dodatek. Odbiór zdjęć to: ona tam stoi, bo tak ma stać i ma pozować, a ja będę robi zdjęcia. Chyba łatwiej dać modelce zadanie - aby szła kawałek i się zatrzymała, albo by szła i się odwróciła. Coś powiązanego z akcją powinno przynieść bardziej naturalny rezultat.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •