Close

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 62
  1. #41

    Domyślnie

    Skoro tak czesto tam jezdzisz to nie zapomnij zabrac ubranie robocze

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gregter48 Zobacz posta
    Skoro tak czesto tam jezdzisz to nie zapomnij zabrac ubranie robocze
    Poważnie nad tym myślałem kilka lat temu, ale przyszła "kreppa" ...

  3. #43
    Mordikss
    Gość

    Domyślnie

    super zdjęcia. aż nie chce się wzroku od nich odrywać

  4. #44

    Domyślnie

    Tomku, dowaliłeś do pieca tymi fotkami. Przepiękne.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  5. #45

    Domyślnie

    Witam. Z góry przepraszam, że zaśmiecam wątek ale mam jedno malutkie pytanie odnośnie transportu. Kupiliśmy tanie bilety na kwiecień (niestety 10 złotych drożej niż TOP) ale mamy tylko 3 dni na zwiedzenie wyspy(a jak się da to wysp). Na szybko zamówiliśmy nocleg w St. Julians (co można oczywiście zmienić) i zastanawiam się jaki środek transportu wybrać by jak najwięcej zwiedzić. Niestety jesteśmy pijący więc samochód, motorówka, samolot i skuter odpadają. Z tego co się pobieżnie zorientowałem to najtaniej wypadają publiczne autobusy ale te podobno strasznie się wleką a czasu mamy mało. Co polecacie: tani transport publiczny, znacznie droższe Hop Ony czy może coś innego? Pytanie dodatkowe: co da się w tym czasie zwiedzić?
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 14-02-2015 o 00:21

  6. #46

    Domyślnie

    Jeśli jesteście pijący to San Julians w Valleccie to super miejsce. Jeśli macie zamiar spać w dzień, to świetnie wybraliście. Może poza sezonem nie będzie spokojniej, ale w lecie tam się nie dało spać (w nocy). Do tego stopnia, że wyniosłem się z hotelu, a potrafiłem spać w hinduskim nocnym autobusie.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  7. #47

    Domyślnie

    Czarnuch
    A gdzie bilety kupiłeś trzymające taką cene ?
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  8. #48

    Domyślnie

    W 3 dni bez samochodu trudno będzie wszystko zobaczyć. Ale sama wyspa jest mała i wszędzie jeżdżą autobusy. Z ogólnie znanych atrakcji, spokojnie można odpuścić Blue Grotto. To tylko z wody wygląda fajnie. Za to Azure Window na Gozo warto zobaczyć. Osobiści nie powaliły mnie Klify Dingli ani Buskett Garden.

    Jeden dzień wam zejdzie na Valettę + trójmiasto i może zdążycie do Marsaxlokk. Jeśli chcecie opłynąć to wodą, to statki wypływają z Sliema.
    Jeden dzień na Gozo. Promem z Cirkewwa. Wcześniej można zajechać do Popeye's Village (do południa jest lepsze słońce). Na Gozo Victoria i Azure Window. Jak starczy czasu, to Ramla Bay.
    Trzeci dzień na Rabat, Mdinę i Klify Dingli.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  9. #49

    Domyślnie

    Dzięki TOP. Nawet nie będę próbował wszystkiego obskoczyć. Gdyby z grubsza udało mi się zobaczyć 3/4 z tego co napisałeś byłbym zadowolony. Jedyne czego się obawiam to, że na kilku blogach wyczytałem że komunikacja miejska choć bardzo tania to strasznie się ślimaczy. Będę się musiał z tym jeszcze przespać. Jeszcze raz dzięki za zarys.
    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    Czarnuch
    A gdzie bilety kupiłeś trzymające taką cene ?
    Problem z tym, że bilety nie trzymają ceny. Raz są bardzo tanie, a tydzień później mogą być już kilkukrotnie droższe. Trzeba często wchodzić na stronki typu fly4free albo jeszcze lepiej na zagraniczne portale oraz sprawdzać bezpośrednio na stronach przewoźników. Najlepiej też mieć wylane na to gdzie się leci(tzn. nie koncentrować się na jednym kierunku). Wtedy dużo łatwiej o promocje Na Maltę była niedawno promocja Wizzaira, ale pewnie już nic z niej nie zostało.

  10. #50

    Domyślnie

    Ja Maltę zwiedziłem ich busami, starymi Leylandami w 2010roku, ale byłem 14 dni, więc miałem czasu sporo. Imho polecam ten środek transportu, lepiej się skupić na kilku ciekawych miejscówkach, niż łapać w 3-4dni wszystkie sroki za ogon. St Julians to dobra lokalizacja, z centrum Valetty wszędzie dojedziesz w 1-1,5h w najdalszy zakątek wyspy, nie jest tak źle logistycznie. Z racji ich lewostronnego ruchu, byłem zadowolony że nie miałem tam auta, w jednokierunkowych uliczkach Bugibby bym zaczął w gacie sr... po prostu ciasno i gęsto od ruchu ulicznego, co innego na Gozo, tam było extra, większe przestrzenie...
    Nikon i podróże ...


Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •