Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Question Filtr HOYA HMC UV(c)

    Witam wszystkich, otrzymalem dzis zamówipny filterek HOYA zastanawia mnie brak napisu made in japan na boku szkielka więc mam powody do obaw ze to jakaś podróbka? Sprawdzałem z aukjami konkurencji opakowanie bylo zalakowane bo obydwu stronach z tyłu pisze made by tokina co., Ltd. Sam juz nie wiem, może ktoś też użytkuje taki filterek z forumowiczów? Dodam ze filtr zamówiony ze sklepu zajmującego sie tego typu sprzedaża a nie kupiony z regalu gdzie obok stoją parówki i spożywka

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar Maciej90
    Dołączył
    05 2012
    Miasto
    Gniezno
    Posty
    61
    Wpisów
    5

    Post

    Nie wszystkie mają nadruk. Nie wiem z czego wynika ta zależność, ale przeglądając obrazy google jest to normalne. Ważne by czcionka nadruku zgadzała się z oryginalną. Tokina widnieje prawidłowo.
    D300 | MB-D10 | SB-900 | AF-S 10-24 1:3.5-4.5G + AF-S 50 1:1.8G + AF-S 18-70 1:3.5-4.5G + AF-S 70-300 1:4.5-5.6G VR II
    F55 | AF 28-80 1:3.3-5.6G + AF 70-300 1:4-5.6G

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki, bynajmniej wiem że jest ok

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za wyjaśnienie kwestii nadruku, też byłem ciekaw.

    Cytat Zamieszczone przez sklejku Zobacz posta
    Dzieki, bynajmniej wiem że jest ok
    To wiesz, czy nie wiesz? Przepraszam za offtop, ale przynajmniej może jedna osoba więcej będzie używała słowa "bynajmniej" zgodnie z jego znaczeniem. Bo tu bynajmniej nie zostało ono użyte poprawnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •