Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Question Jak osiagnąć taki efekt ?

    Witam, tak jak na obrazku, jak osiągnąć taki efekt kolorystyczny ? Oraz jakieś inne podobne kolory ? Jakaś pomoc ?


  2. #2

    Domyślnie

    Nie jestem zawodowcem ale wydaje mi się że nikt nie poda ci gotowego rozwiązania...każde zdjęcie jest inne i nie ma na to gotowej recepty...
    Nikon D90 18-105 VR
    Fotografię traktuję jako swoje hobby...

  3. #3

    Domyślnie

    Ale wydaje mi się, że to zdjecie zostało jakoś obrobione, pod względem kolorów itp

  4. #4

    Domyślnie

    To coś w stylu pseudo crossa, pomajstruj trochę na krzywych to wyjdzie Ci to samo.
    (na dodatek średnio udany pseudo cross, popatrz na halo dookoła skoczka - fuj)

  5. #5

    Domyślnie

    Halo jest od bazgrania wielkim pędzlem żeby rozjaśnić, żółty "color cast" ( jak to będzie po polsku ) uzyskasz spłaszczając niebieski kanał pokombinuj krzywą jak mówi robert samo wyjdzie, standardowo winietka i może rozjasnienie centrum.. Ogolnie kiepska fota kolorystycznie

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    (na dodatek średnio udany pseudo cross, popatrz na halo dookoła skoczka - fuj)
    No tylko cross ma akurat tu niewiele wspólnego z tym halo. Ktoś kijowo ściemiał/rozjaśniał i wyszło jak wyszło... Choć imo nie razi to jakoś bardzo tutaj.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    No tylko cross ma akurat tu niewiele wspólnego z tym halo. Ktoś kijowo ściemiał/rozjaśniał i wyszło jak wyszło... Choć imo nie razi to jakoś bardzo tutaj.
    No tak, sorry, niejasno, cross crossem a halo po obróbce ;>
    (o ile na dole nie razi, to w około ramion mi mocno nie pasuje, ale to oczywiście subiektywna opinia)

  8. #8

    Domyślnie

    ale jak to się mniej wiecej robi w PS ?

  9. #9

    Domyślnie

    Dostałeś nazwę 'funkcji' wklep w youtuba i będziesz wiedział, to przecież proste.

  10. #10

    Domyślnie

    na Twoim miejscu ucząc się crossa wzorowałbym się na innym zdjęciu...
    znajdziesz ich bardzo dużo na forum
    D750 | N50 f/1.8 | N85 f/1.8 | N18-35 | N70-200 f/2.8

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •