Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Niemowlak - moje pierwsze podejscie

    Witam,

    moja pierwsza sesja z niemowlakiem, 2tygodniowa Jessica, prosze o krytyke, porady, w ktora strone dalej?

    1.

    2.

    sesja inspirowana by Katarzyna Kowalak Photography


    pozdrawia,
    zgAGA
    Ostatnio edytowane przez zgaga ; 15-07-2013 o 21:07 Powód: dodanie inspiracji

  2. #2

    Domyślnie

    w dobrą stronę idziesz skoro to pierwsza sesja tego typu to gratuluję i walcz daje z tematem. Jeżeli już miałbym dodać jakieś uwagi (chociaż nie chcę się czepiać) to wydaje mi się, że główka mogłaby być bardziej odsłonięta, ale takie zdjęcia też na pewno masz
    Kto chce- szuka możliwości, kto nie chce- szuka wymówek.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lok_men Zobacz posta
    w dobrą stronę idziesz skoro to pierwsza sesja tego typu to gratuluję i walcz daje z tematem. Jeżeli już miałbym dodać jakieś uwagi (chociaż nie chcę się czepiać) to wydaje mi się, że główka mogłaby być bardziej odsłonięta, ale takie zdjęcia też na pewno masz
    wielkie dzieki, najgorsze chyba jest podejscie do koloru skory, bo czerwone toto, poplamione, jakies krostki... jak to niemowle

    tylko na tym kocyku ma kwiata na glowie, jest jeszcze podejscie na rozowym kocyku, dodam jak je zmecze kiedys, i w sukience, tylko mysle teraz ze rozowy kocyk to troche za duzo rozu i przytlacza kruszynke, lepsze delikatne kolory

    sesja noworodka pierwsza, do tej pory to raczej syna probowalam utrwalic

    pozdrawia
    zgAGA

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli to jest pierwsza sesje to tylko czekać co bedzie dalej Zaczynasz z wysokiego poziomu powodzenia dalej - chętnie będę się przyglądać

  5. #5

    Domyślnie

    dziekuje slicznie za zachete, teraz te mniej udane podejscie ale bez zakrytej glowki

    3.

    i tradycyjne, obowiazkowe stopki...

    4.

    5.

    chyba BW lepsze...
    Ostatnio edytowane przez zgaga ; 16-07-2013 o 22:47 Powód: dodane zdjecia

  6. #6

    Domyślnie

    Zdecydowanie BW jest lepsze
    D300+MB-D10| N18-55 | 35/1.8 | 50/1.8 | SY85/1.4 | SB-900 | Flipside 400 | MF 055XPROB | 2x YN 560 | RF-602 | F&V |

  7. #7

    Domyślnie

    zbyt mocno lecisz z obróbką - z doswiadczenia wiem (swojego ze czasem warto sie skupic tylko na podstawowych parametrach typu ekspozycja, balans bieli i wyostrzanie. Obróbką mozna dodac uroku ale ale to działa w dwie strony - mozna fajne zdjecie popsuć.
    Co do osrtosci - to aż wali po oczach .Najważniejsze - staraj sie robic zdjecia po swojemu - a nie powielac internetowe schematy.
    pozdrawiam
    ---Darek---

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez igorbyrski Zobacz posta
    zbyt mocno lecisz z obróbką - z doswiadczenia wiem (swojego ze czasem warto sie skupic tylko na podstawowych parametrach typu ekspozycja, balans bieli i wyostrzanie. Obróbką mozna dodac uroku ale ale to działa w dwie strony - mozna fajne zdjecie popsuć.
    Co do osrtosci - to aż wali po oczach .Najważniejsze - staraj sie robic zdjecia po swojemu - a nie powielac internetowe schematy.
    pozdrawiam
    dzieki Darku, mam nadzieje, ze z latami bede miala swoj niepowtarzalny styl, na razie nawet jakby mi sie udalo poprawnie powielic to poki co bede zadowolona

    postaram sie nie przesadzac z PSem, tylko jak wspomnialam, skora to najgorsze zlo u niemowlakow
    i przyznam sie bez bicia, ze ostrzone, bylo dosc mocno

  9. #9

    Domyślnie

    1,2 przyjemne w odbiorze.Mam natomiast zastrzeżenia do kwiatka który jest zdecydowanie za duży w stosunku do główki dziecka...3 bardzo mocno przeostrzona co skutkuje złą jakością zdjęcia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •