Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44
  1. #11

    Domyślnie

    Bylem juz dwa razy na zamku ale nie wiedialem ze jest tam cmentarz zydowski i taka cementownia. Musze sie wybrac tam znowu bo wiele przegapilem.
    W życiu piękne są tylko chwile.......

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sheridans Zobacz posta
    jak masz ochotę to za tydzień będziemy robili reportaż na starej kopalni z zostawionym osprzętem - jeżeli jesteś zainteresowany możemy pofocić

    Jasne, że jestem zainteresowany rozumiem, że wypad będzie w weekend Ile osób będzie od Ciebie?? Ja wziąłbym jeszcze dwóch kumpli. Tylko mi jeszcze powiedz, którą kopalnię chcesz zaatakować?
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sheridans Zobacz posta
    Mam rodzinę w Pile to wiem jaki to kawałek drogi - jak byś się zdecydował na przyjazd chętnie potowarzyszę Ci jako przewodnik
    Dzięki za zaproszenie, może skorzystam jakiegoś czasu, bo miejsce naprawdę fajne.

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2006
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    100

    Domyślnie

    Będzin Rzut beretem ode mnie Siadam w tramwaj i jestem hehe. Jakos nigdy nie przyszło mi do głowy tam pofocić a cza przyznac, że te odrapane kamiennice mają fajny klimat Wybrałbym sie tam kiedyś ale nie sam... trzeba przyznac że miejscami jest niebezpiecznie:/ Odkąd dostałem tam zdrowo po pysku to mam wieki uraz... :/:/

  5. #15

    Domyślnie

    No to zapraszamy, zapraszamy
    Pragne zlamac tutaj jeden mit... wcale nie jest tak niebezpiecznie, bo po pysku mozna dostać wszedzie, nie tylko w Będzinie... a z tego żydowskiego cmentarza juz nie wiele zostało wiec pragne przestrzec ostrych napalencow cmentarzystow chociaz mozna jeszcze wyciagnac fajna fote

  6. #16
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Ruda Śl/Katowice/Gliwice
    Posty
    217

    Domyślnie

    potwierdzam cmentarz to już resztki tego co było.. okolice ciekawe, lecz niestety niebezpieczne.. cementownia jest fajna.. przy dobrej pogodzie (musi być światło)
    blog
    Pozdrawiam,
    Al

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez al Zobacz posta
    potwierdzam cmentarz to już resztki tego co było.. okolice ciekawe, lecz niestety niebezpieczne.. cementownia jest fajna.. przy dobrej pogodzie (musi być światło)

    No tak, światło to podstawa Mam za sobą plenery w cementowni, które były do bani właśnie z powodu jego braku
    No to panowie, może by tak jakiś fajny plener w naszych okolicach zorganizować?? Ja chętnie bym zaczął od samego Będzina, bo na mieście naprawdę fajne rzeczy można złapać

    P.S. Sheridans, co z tym plenerem na terenie kopalni?? Daj cynk via mail albo PW
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez al Zobacz posta
    potwierdzam cmentarz to już resztki tego co było.. okolice ciekawe, lecz niestety niebezpieczne.. cementownia jest fajna.. przy dobrej pogodzie (musi być światło)
    Z Będzina rzut beretem (moherowym ) do Sosnowca, a tam, przy zbiegu Bora-Komorowskiego i Mireckiego 4 cmentarze w jednym: kotalicki, protestancki, prawosławny i żydowski.

  9. #19

    Domyślnie

    zydowski jest tez w Katowicach na kozielskiej - w sumie w calkiem niezlym stanei choc zarosniety nieco

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madburn Zobacz posta
    zydowski jest tez w Katowicach na kozielskiej - w sumie w calkiem niezlym stanei choc zarosniety nieco

    Tylko trzeba miec zezwolenie na fotografowanie
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •