Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Nikon D70 - zapytanie początkującego użytkownika

    Cześć wszystkim , jestem świerzym posiadaczem nikona D70. Mam do was dwa malutkie pytanka natemat funkcji aparatu.
    1. Jak wybrać opcje żeby aparat robił zdjęcia seryjne.
    2. Czy w tym modelu jest też taka opcja co w kompaktach cyfrowych , że obiekt fotografowany możemy oglądać na wyświetlaczu LCD a nie w wizjeże.
    Z góry dzięki za odpowiedz. Pozdr.
    Nikon D70 || Nikkor AF-S DX 18-70 3.5-4.5 || AF 70-300mm f4-5,6D ED || AF 35-80mm 1:4-5,6D // CF SanDisc 1GB Ultra II

  2. #2

    Domyślnie

    Witam na forum.

    1. Pierwszym przyciskiem na lewo od wizjera w połączeniu z głównym pokrętłem wybiera się tryb robienia zdjęć.
    2. Nie da się. Taka jest konstrukcja lustrzanki.

  3. #3

    Domyślnie

    Po lewej stronie korpusu, w gornej czesci masz maly rysunek przedstawiajacy kilka klatek nalozonych na siebie (male prostokaciki). Naciskasz i kolkiem nastawow wybierasz wielokrotna ekspozycje (obserwuj zmiany na wyswietlaczu gornym). Nie ma mozliwoci kadrowania na LCD w zadnej lustrzance cyfrowej (w analogowej zreszta tez)

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Ja bym sie tak nie cieszyl
    Pozdrawiam
    Tomek


  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez idiom
    Ja bym sie tak nie cieszyl
    Ale jaka zgodność panuje między nami.

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za szybką odpowiedz. Co do mojego drógiego pytania, to przypuszczałem że nie ma takiej opcji . No, ale wolałem się upewnić
    Nikon D70 || Nikkor AF-S DX 18-70 3.5-4.5 || AF 70-300mm f4-5,6D ED || AF 35-80mm 1:4-5,6D // CF SanDisc 1GB Ultra II

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    152

    Domyślnie

    witaj w klubie
    Nikon D70, Nikkor AF-S 18-70 ED DX, Tamron 70-300 LD Macro, 50mm 1.8 Kingston 256mb i 1gb, SB800

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ..::LiStEk::..
    Co do mojego drógiego pytania, to przypuszczałem że nie ma takiej opcji . No, ale wolałem się upewnić
    Witaj,
    NIestety nie ma takiej mozliwosci, bo w trakcie jak kadrujesz zdjecie, to matryca jest przeslonieta przez lustro (z tad nazwa "lustrzanka"), ktore kieruje swiatlo z obiektywu na matowke i dalej do wizjera. Sa chyba jeszce rozwiazania z beam- spliterem (chyba Olympus D10 to ma)zamiast lustra, ale nie wiem czy one umozliwiaja podlad kadru na zywo.
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •