Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Nikon 1 V1 - pułapka ostrości?

    Witam,
    Wiecie może czy w Nikonie 1 V1 istnieje możliwość ustawienia tzw. pułapki ostrości? Przeglądam PDF z instrukcją obsługi i wydaje mi się, że raczej nie ma takiej możliwości, ale może coś przeoczyłem, a któryś z użytkowników tego aparatu wie jak to zrobić?

  2. #2

    Domyślnie

    Kurcze, może wyjdę na kompletnego laika, ale co to jest pułapka ostrości?
    FX/DX/CX/www

  3. #3

    Domyślnie

    w skrócie: ustawiasz ostrość np. na 5m i jeżeli ktoś znajdzie się w tym miejscu, aparat robi zdjęcie.

    W temacie. Chyba się nie da, nie znalazłem opcji priorytru ostrości.

  4. #4

    Domyślnie

    @gryson, dokładnie tak jak napisał miron19j
    @miron19j, dziękuję za informację

    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Pierwsze slysze o takim czyms to jakis nowy wynalazek w Nikonie?
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  6. #6

    Domyślnie

    nie, to jest kreatywne wykorzystanie tego, co Nikon wsadził do swoich aparatów.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mekano Zobacz posta
    Pierwsze slysze o takim czyms to jakis nowy wynalazek w Nikonie?
    Wynalazek pojawił się chyba po raz pierwszy w F90x ze ścianką MF-26, więc jest starszy niż niektórzy z użytkowników forum

  8. #8

    Domyślnie

    O widzicie, człowiek już parę lat jakieś focie pstryka a takiego ficzera nie znał W sumie nigdy nie miałem takiej potrzeby, ale dobrze wiedzieć, że taka możliwość jest, przynajmniej w lustrzankach, bo w v1 na pewno takiego cuda nie ma.
    FX/DX/CX/www

  9. #9

    Domyślnie

    Dla zainteresowanych jak to działa, podaje link http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=211451

  10. #10

    Domyślnie

    dzięki

    z tą pułapką naprawdę momentami może być prze****rypane, ja mam problemy robiąc makro ;/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •