Close

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 147

Wątek: Blenda

  1. #21

    Domyślnie

    uzylem samoprzylepnej foli winylowej - to jest niezniszczalne
    a drut pozostal w tasiemce - wiec nie przetrze folii


    powierzchnia jest prawie mat - multum zagniecen - tzn nie daje refleksow


    soft 90x60 z gory a blenda zlota strona od odlu z prawej - zreszta widac ja w zrenicy
    i mimo ze tak brzydki jestem to blenda nie pekla

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madburn Zobacz posta
    uzylem samoprzylepnej foli winylowej - to jest niezniszczalne
    a drut pozostal w tasiemce - wiec nie przetrze folii
    spoko, nie napisałeś nic o wzmacnianiu folii, dlatego myślałem że tego nie zrobiłeś

    Jak skończe ze swoją to wrzuce opis i zdjęcia...

    //edit: btw czy opłaca się robić biały ekran czy lepszy do pleneru wiosennego byłby srebrny? (nigdy w życiu nie miałem styczności z portretem więc stąd te moje lamerskie pytania...)
    Ostatnio edytowane przez teh_14m3 ; 08-04-2007 o 01:27

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez teh_14m3 Zobacz posta
    spoko, nie napisałeś nic o wzmacnianiu folii, dlatego myślałem że tego nie zrobiłeś

    Jak skończe ze swoją to wrzuce opis i zdjęcia...

    //edit: btw czy opłaca się robić biały ekran czy lepszy do pleneru wiosennego byłby srebrny? (nigdy w życiu nie miałem styczności z portretem więc stąd te moje lamerskie pytania...)

    Najlepiej mieć oba.
    Canon 40D + 17-40L f/4 + 70-200L f/4 + 580 EX II
    fanaberiafoto.eu

  4. #24

    Domyślnie

    Probowalem robic z kocyka ale jakies to takie delikatne i badziewne. Znalazlem na allegro 5 w 1 180 x 120 i nabylem. Jestem na etapie ćwiczń skladania . Dwie osoby to pestka ale samemu to juz sztuka. Bardzo fajne rozwiazanie to 5 w 1 ,myslalem ze to na jakieś zapinki czy cos a to poprostu sprytny pokrowiec o 4 kolorach. Zastanawiam sie po co jest czarny? No i teraz musze poszukac jakiejs postawnej blendotrzymaczki Nie kombinujcie tylko kupcie cos porzadnego bo nawet sam fakt pokazac sie gdzies na ulicy z takim polepieńcem z kocyka to obciach.

  5. #25

    Domyślnie

    nie wiem czy sie odzywać lecz moja blenda (srebrna) została kupiona za 6 zł w ROSMANIE. Jest to parasol był czarny w środku wystarczyło materiał przełożyć. Składa sie jak parasolka, latwa w przenoszeniu, jak potrzeba wiecej swiatła parasol wywija sie jakby wiatr go porwal i jest git. A problem z wiatrem to chyba jest nie do ominięcia.
    Cena taka śmieszna bo kto by chcial chodzic ze srebrnym parasolem i jeszcze czarnym w środku.
    Pokrowiec byl gratis
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #26

    Domyślnie

    a ja kupiłem w foto-tipie, u gamlinga z sympatyczną zniżką dla forumowicza, 180x120 cm, dwustronną - biało-srebrną. jest tak wielka, że przy pierwszym rozłożeniu dosłownie mnie poderwało do góry. po złożeniu - koło 45 cm, więc praktyczna i moblina. miałem wątpliowści co do wielkości, ale teraz nie mam watpliwości, że wybrałem dobrze - moge nią doświetlić całą postac, a nawet parę. gorąco polecam

  7. #27

    Domyślnie

    a trzymacza daja w komplecie ? jak ktos jest wagi piórkowej to poleci z ta blenda

  8. #28

    Domyślnie

    A ja mam pytanie czy blende to sie prasuje, albo w jaki sposob mozna wyprostowac?

  9. #29

    Domyślnie

    na mój mały rozumek to czym bardziej zmieta tym lepsza pracowac nie radzę chyba ze chcesz żelazko zmieniać lub skrobać

  10. #30

    Domyślnie

    Twój "mały rozumek" dobrze podpowiada - to MA być pogniecione, bo inaczej zajączki jak z lustra wyjdą

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •