Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    No właśnie. Aktualnie J1 można kupić za ~500zł z 10-30 i się zastanawiam czy jako taki aparat do noszenia przy sobie, gdzieś w torbie, czy na stok narciarski, nie jest dobrym pomysłem. Warto to to brać, czy może szukać czegoś innego ?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikolai Zobacz posta
    No właśnie. Aktualnie J1 można kupić za ~500zł z 10-30 i się zastanawiam czy jako taki aparat do noszenia przy sobie, gdzieś w torbie, czy na stok narciarski, nie jest dobrym pomysłem. Warto to to brać, czy może szukać czegoś innego ?
    A gdzie za tyle sprzedają, bo chętnie bym kupił. Co do pytania, to dla mnie warto
    Zenit 12 XP - zepsuł się

  3. #23

    Domyślnie

    Za taką cenę to i ja biorę
    D7500, N50 1.8, N70-300 AF-P

  4. #24

    Domyślnie

    ja wziąłem i to z dwoma kitami - tak się trafiło to zaryzykowałam aby sam się przekonać czy warto było
    - definitywnie na minus (jeszcze nie robiłem fotek) może jeszcze całego meni nie ogarnąłem, lub w jakiejś aktualizacji to poprawili - przyjmę wszystkie uwagi i porady

    --- wyświetlacz nie pokazuje obrazu zgonie z naświetlaniem
    --- meni jak damska torebka
    --- brak możliwości programowania klawiszy (iso - wb)
    --- przy auto iso brak możliwości ustalenia czasu zmiany iso

    no i troszeczkę mniejsze beeee
    - brak wyłącznika aparatu w obiektywie
    -
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  5. #25

    Domyślnie

    a tak na podsumowanie - miłe zaskoczenia z jakości fotek, więc nowy nabytek na dłużej zagości w sakwie motocyklowej
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #26
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #27

    Domyślnie

    kontynuując -
    kiedyś byłem dość sceptycznie nastawiony do tego "aparaciku" - cena czyni cuda i jak pisałem, wykonałem eksperyment na sobie , dziś mogę dopisać, że jeśli uda ci się go nabyć za cenę kompaktu z supermarketu, to się nawet nie zastanawiaj, moja opinia to _kompan podróży , mam nadzieję, że moi znajomi się nie obrażą za pokazane fotki

    8


    9


    10


    11


    12


    13


    14
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #28
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  9. #29
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  10. #30

    Domyślnie

    Teraz maluchy dają radę ...... ; nie gorzej niż dawne lustra z kitami ...... (patrz również wątek o G7X)

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •