Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Andrzej_1
    Gość

    Domyślnie CP 7900 vs Ixus 700 vs Sony DSC P200

    Witam

    Do tej pory mialem model SQ....tyle ze on ma tylko 3.1 MP. Problem polega na tym, ze jako dziennikarz musze czasem cos szybko sfotografowac nie czekajac na zawodowego, redakcyjnego fotografa. Fotoedycja chce zeby zdjecia z prywatnych cyfrowek byly conajmniej 6 a najlepiej 7MP...wiec musze zmienic sprzet

    Do wyboru mam te trzy aparaty co w tytule. Wszelkie zlomy jak samsung i inne HP odpadaja z miejsca.

    Zalezy mi bardzo na czasie wlaczenia aparatu i szybkosci. jako dwuletni posiadacz Nikona chcialem co prawda dzisiaj wzsiasc Coolpixa, ale sprzedawca w Fotojokerze mi odradzal, twierdzac ze Sony jest lepsze i prawie mnie przekonal

    Ixus 700 = drogo....bardzo drogo...prawie 1900

    Sony - obiektyw Zeissa, cena podobna do Nikona

    Nikon...sentyment do marki , tansze karty pamieci niz Sony i chyba troche ladniejszy

    Wiec...co wybrac?


    Pozdrawiam,
    Andrzej

  2. #2

    Domyślnie

    Prownaj sobie tutaj:
    7900 vs P200

    Mnie wychodzi ze jednak 7900 jest lepszy.
    Tomek
    ---------

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Ruda Śl/Katowice/Gliwice
    Posty
    217

    Domyślnie

    za sony w jokerze dostają premie
    w sumie za nikona też...

    ale lepszy jest...
    hmm

    sony na manuala- jeśli nie przeszkadza Ci brak tej funkcji w nikonie.. to nikona
    blog
    Pozdrawiam,
    Al

  4. #4

    Domyślnie

    hmmmm nikus ma stabilizacje obrazu i to jest duza zaleta moim zdaniem, poza tym na ixusa trzeba dac ok 1700 a nikona dostaniesz ponizej 1400.ja jednak w tych pieniadzach to bym bral lumixa fz5-cena ok 1800 pln matryca 5mln a mialem przyjemnosc robienia nim zdjec i wychodza np bardzo dobre.ale jesli wybierasz z tych 3 to bralbym nikona i to nie z sentymentu...

    pzdr, Michal
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •