Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21

    Domyślnie

    OK. Jaki jest plan dzialanich na warsztatach? Wiem ze moda ale moze cos dokladniej?
    D80 | N 18-70 | T 17-50 2.8 | N 80-200 2.8 | N 24 2.8 | N 50 1.8D | SB800 | oraz inne klamoty |
    Zapraszam tekus.net | ŁÓDZKA GRUPA FOTOGRAFICZNA KORAB

  2. #22

    Domyślnie

    info o warsztatach TUTAJ

    zapraszam i prosze sie zapisywac

  3. #23
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    nie chce być upierdliwy ale odsyłasz nas do odsyłaczy trochę mnie martwi fakt,
    że dwa dni przed warsztatami nie ma konkretów, ale z wypowiedzi niektórych forumowiczów myślę, że nie ma się czy przejmować. I teraz tak: Czy mogę w czymś pomóc?

  4. #24

    Domyślnie

    Madmipsie, poniewaz wyglada na to ze nasze warsztaty beda mialy bardzo kameralny przebieg z uwagi na mniejsza niz zwykle liczbe uczestnikow, chcialbym Cie poprosic o kilka lekcji, mini tutoriali i wskazowek dotyczacych obrobki w PS-ie, a wiec Twojej specjalizacji. Do dyspozycji bedziemy mieli komputer z oprogramowaniem, zaraz poprosze Marte o projektor. Zdjecia testowe i material z sesji przeprowadzonej w studio milo byloby obrobic na biezaco z uwzglednieniem Twojej wiedzy.

  5. #25
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    no no zapowiada się nieźle dlaczego by nie, jakieś specjalne tematy czy na live? w sumie żadna różnica Ale krawata na pewno nie założę!!!

  6. #26

    Domyślnie

    nie no, kooorwaciki sa raczej niemile widziane...

  7. #27
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    admin - którą wersję PS'a? Mam zabrać własny?

  8. #28

    Domyślnie

    Krawata nie zakladaj a do dyspozycji PS CS2

  9. #29
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    ok zjawię się w sobotę w miarę wcześnie, jeżeli mnie mój TIR nie zawiedzie

  10. #30
    Max
    Gość

    Domyślnie

    Mnie niestety plany sie troche zmieszaly i nie wyrobie sie na pelne dni warsztatow ;( Tak tez tym razem bede musial odpuscic. Jednakze w sobote rano czy w niedziele po poludniu jestem w miare dyspozycyjny, tak tez jesli byscie nadal potrzebowali transportu to moge podjechac, cos przewiezc, zawiezc... no problem.
    Jakby co to 608-553-800

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •