Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie St. Michael's mount



    witam
    To moje pierwsze foto na forum wiec prosze o opinie
    Nikon D700 + GRIP / Nikon D800 + Grip /N50 1.4 / N85 1.8 / N24-70 2.8 / N60 2.8Micro/ N35 1.8 / N70-200 2.8 VRII / SB 900 / MF 190XPROB + MF 496RC2

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo fajny temat, kadr tez calkiem ok, ale pierwsze co rzuca sie w oczy to niedoswietlenie oraz niebieski zafarb. Zdjecie mozna jeszcze poprawic z NEFa.
    Czym zmniejszales to zdjecie, bo na jakosci polecialo i to bardzo...

  3. #3

    Domyślnie

    na szybko zmiejszalem w infranView i fakt polecialo na jakosci strasznie
    Nikon D700 + GRIP / Nikon D800 + Grip /N50 1.4 / N85 1.8 / N24-70 2.8 / N60 2.8Micro/ N35 1.8 / N70-200 2.8 VRII / SB 900 / MF 190XPROB + MF 496RC2

  4. #4

    Domyślnie

    Chyba nie widziałem takiego kadru z St.Michael.
    Ujęcie całkiem ok, z drobnymi uwagami jak np zamykanie kadru na bokach (przycięte kamienie).

    Samo zdjęcie jest niebieskie jak strajk policjantów, ale w dobrym postprocesie powinno być mozna wyciagnać z tego całkiem dobry obrazek.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  5. #5

    Domyślnie

    Zdjęcie fajne, ale troszku za niebiesko jest.
    Fuji

  6. #6

    Domyślnie

    Kadr fajny, chociaż szkoda że kamień po lewej dotyka krawędzi, co do koloru, wszędzie panuje niebieski, słuszne również uwagi grega co do zmniejszenia zdjęcia, użyj np. sns-resizer, zobaczysz, efekt będzie o niebo lepszy. Nie wiem czy zdjęcie które wrzuciłeś jest już po cropie czy to cały kadr, jeżeli było kadrowane i masz go w dodatku w RAWie, to można z niego zrobić naprawdę niezłą fote.

    P.S.
    Tak jeszcze patrzę i myślę, że gdybyś dał dłuższy czas naświetlania i bardziej rozmył wodę, byłoby jeszcze lepiej.
    Ostatnio edytowane przez grzegorzdz72 ; 06-06-2013 o 15:37

  7. #7

    Domyślnie

    Nie odbierz tego jako atak, ale masz swietny sprzet wiec zacznij go uzywac poprawnie.

    Co do zdjecia: Kadr bardzo dobrze zbalanswowany, czas dobrze dobrany ale balans bieli oraz ekspozycja leci po calosci no i to zmniejszenie...
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  8. #8

    Domyślnie

    O kolorach i jakości już słyszałeś (pod czym się podpisuję). Ja natomiast mam pytanie - jaki obiektyw i ogniskowa?
    “There are always two people in every picture: the photographer and the viewer.” – Ansel Adams

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Co do zdjecia: Kadr bardzo dobrze zbalanswowany, czas dobrze dobrany ale balans bieli oraz ekspozycja leci po calosci no i to zmniejszenie...
    Moje slowa...kurde moje slowa!

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Nie odbierz tego jako atak, ale masz swietny sprzet wiec zacznij go uzywac poprawnie.

    Co do zdjecia: Kadr bardzo dobrze zbalanswowany, czas dobrze dobrany ale balans bieli oraz ekspozycja leci po calosci no i to zmniejszenie...
    Spoko nie odbieram tego jako atak tylko pozytywna krytyke . Biorac pod uwage to ze nie robilem wczesniej krajobrazu z takimi czasami to mam nadzi3je ze w przyszlosci bedzie lepiej. Co do sprzetu foto bylo robione d700 z 24-70 szklo nie najlepsze ale i nie najgorsze do tego typu fotografi ..... po powrocie z urlopu stwierdzilem ze fajn8e by bylo wkrecic sie w ten rodzaj focenia. Szybka decyzja i od soboty posiadam D800 czekam jeszcze za 16-35 f4 bo nie bylo na stanie mam nadzieje ze wkrotce bedzie to lepiej wygladac. Jeszcze jedno uzywalem lightrooma 3 i nie jest to chyba najlepszy wybor ..... przyjdzie mi kupic pewnie co innego ale czas pokaze narazie dziekuje wszystkim za opinie . Wieczorkiem jak wroce z pracy postaram sie wrzucic ta sama fotkw w innym wydaniu
    Nikon D700 + GRIP / Nikon D800 + Grip /N50 1.4 / N85 1.8 / N24-70 2.8 / N60 2.8Micro/ N35 1.8 / N70-200 2.8 VRII / SB 900 / MF 190XPROB + MF 496RC2

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •