Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Sebastiao Salgado - Genesis

    Był ktoś z was już na wystawie? Wiem, że w Polsce nie ma, ale może komuś się udało. Jestem ciekaw opinii Z drugiej strony nie trzeba być na wystawie, żeby obejrzeć te fotografie.

    Mnie, przyznam szczerze, porwały mnie te zdjęcia. Fantastyczne!
    Ostatnio edytowane przez adrian ; 05-06-2013 o 07:44
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  2. #2

    Domyślnie

    a gdzie jest wystawa? wstawisz link do zdjęć?

  3. #3

    Domyślnie

    W tej chwili Londyn i chyba tylko Rio De Janeiro. Zdjęć jest sporo w sieci, niestety nie znalazłem nigdzie strony, gdzie byłyby wszystkie zdjęcia z wystawy.

    Możesz wpisać w google Salgado Genesis.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  4. #4

    Domyślnie

    Jest w Londynie do września, będę w tym czasie (13-21.07.) i z pewnością będę też w NHM (gdzie jest wystawa) 15Ł za wejście z dzieciakiem.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  5. #5

    Domyślnie

    [QUOTE=adrian;3144939]Z drugiej strony nie trzeba być na wystawie, żeby obejrzeć te fotografie.QUOTE]

    Trzeba byc. Jakosc reprodukcji jest zabijajaca. Swietna wystawa, magnetyczne obrazy (szczegolnie mrozne klimaty). Wlasciwie nie wiem, co napisac. Odczekalem dobe, zeby nie pisac w emocjach, lecz one gdzies sie tam jeszcze kolacza. Angole mowia - must see! Co do jakosci, to po wyjsciu jest sklepik m.in. z pocztowkami z tych zdjec. Myslalem, zeby sobie kilka kupic, ale po wyjsciu z wystawy ich jakosc w porownaniu byla fatalna
    To jest wlasnie ta chwila, kiedy okazuje sie, ze nie ma co pisac o obrazach...
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •