Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1

    Arrow Na tarczy lub z tarczą, wyzywam madmips

    madmips
    Mam dwie propozycje. Obie gdzieś się otrą się o reportaż, ale - mniejsza z kategoryzacją. Chcę robić zdjęcia.
    1. Portret z ukrycia. Osoba fotografowana nie może wiedzieć, że ma robioną fotę. Taki papparazi.
    2. Zdjęcie symbol. Pamiętasz foto ze stanu wojennego. Z okna, na kino. Na kinie plakat, „Czas apokalipsy” a przed kinem, czołg. Taki symbol, odniesienie, czy metaforykę, możemy zrobić. (http://www.specops.com.pl/SKOT/skot%20466001d.jpg)

    Jeśli chodzi o PSa to raczej delikatnie. Wiadomo kontrasty, czy co tam, to jasna rzecz. Nie wiem tylko czy nie zdecydować się na BW. Co ty generalnie myślisz o takiej zabawie?
    Ostatnio edytowane przez Radosso ; 04-04-2007 o 00:03 Powód: Przepraszam Cię za literówkę w logu.
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  2. #2
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    to wyzwany daje temat.
    albo rzucasz temat, a ktoś chętny go podejmuje.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    to wyzwany daje temat.
    albo rzucasz temat, a ktoś chętny go podejmuje.
    w istocie, chociaz podany pod regulaminem szablon zaproponowany przez admina wprowadza troche zamieszania, gdyz sugeruje inaczej - warto by to zmienic.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie wiedziałem, że wyzwania objęte są regulaminową regulacją. Co jeśli, rywal wcześniej przystaje na przyjętą przeze mnie formę wyzwania?
    Cytat madmips: „Wszak wyzwanie przyjąć mogę i dziś bom strzał już oddał w stronę przeciwnika. Tak więc oczekuję rękawicy w stosownym miejscu oraz podanie tematu i terminu...”
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  5. #5

    Domyślnie

    no jesli nie stawiasz rywala pod scianą to jest ok - regulamin pojedynkow dopuszcza modyfikacje za zgodą obu uczestnikow.

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    OK, za namową mojej małżonki wybieram temat nr 1 - zdjęcie z ukrycia. Termin myślę aby dać do 1 maja. Odnośnie PS to nie chcę ograniczeń, ale oczywiście nie może to być digart. Tak więc do boju. Myślę, że możemy też ustalić, że można dać od 1 do 3 zdjęć. Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Super! Do zobaczenia!

    Drogi moderatorze. Ustalone zasady i regulacje formalno prawne.

    Pojedynek pomiędzy madmips i Radosso

    Temat: Portret z ukrycia. Osoba fotografowana nie może wiedzieć, że ma robioną fotę. Taki papparazi.

    Termin wysyłki upłynie
    : 1 maja, o godzinie 23:00.

    PS. Bez ograniczeń ale i bez digart

    Ilość zdjęć: Od jednego do trzech każdy Dzięki
    Ostatnio edytowane przez Radosso ; 04-04-2007 o 23:18
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  8. #8

    Domyślnie

    Czekam na fotki panowie...
    Liczę na coś ciekawego...

    pozdrawiam
    lu_natyk
    Noc jes domem dla wampirów, wilkołaków i lunatyków...

    Freelancer

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    ja też na to liczę

  10. #10

    Domyślnie

    zapowiada sie bardzo ciekawy pojedynek, super temat...

    Pozdrawiam

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •