Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Rzym - ludzie

  1. #1

    Domyślnie Rzym - ludzie

    Witam,

    Poniżej prezentuję zdjęcia z wyjazdy do Rzymu.
    W osobnym wątku zdjęcia miejsc - klik.
    Proszę o opinię i dziękuję za żywą dyskusję w poprzednim wątku.


    Pozdrawiam,
    -Damian

  2. #2

    Domyślnie

    Podoba mi się taka stylizacja. Zdjęcia mają życie.
    Nie podobają mi się "plecaki" na niektórych zdjęciach, tak jak np na 6 i 14. Kadrowanie też momentami męczące, ale teraz może tak się już robi...

  3. #3

    Domyślnie

    chyba trochę "z biodra" strzelane, co ?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    chyba trochę "z biodra" strzelane, co ?
    Zgadza się, nie zawsze mam odwagę podnieść aparat do oka.

  5. #5

    Domyślnie

    i to widac. A szkoda - bo parę momentów masz ciekawych ale chyba trochę im zabrakło dopracowania i dbałości z która nie byłoby kłopotu mając wizjer przy oku zamiast udzie

  6. #6

    Domyślnie

    Trochę za dużo, pewnie się moderacja przyczepi, ale nie chodzi mnie tylko o wymogi formalne. Zdjęcia się powtarzają. Wybierz 5 fotosów z tych 20 i pokaż. Nie znajduje uzasadnienia dla wszystkich rozmazanych zdjęć na przykład. Nic nie wnoszą zarówno jako przerywnik w całości jak i samodzielne kadry.
    Zdjęcia z dziwnymi kadrami (skosy, niefortunne cięcia) przez strzały z biodra czy z brzucha też mi nie pasują. Nie ma się co bać podnoszenia aparatu do oka. W najgorszym wypadku nie zrobisz zdjęcia lub ktoś na Ciebie nakrzyczy. W najlepszym pogadacie sobie i zrobisz nawet lepsze zdjęcia niż z ukradka.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  7. #7
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie

    ogólnie tak jak mówi zdyboo można lekko mniej - mi się podobają te rozmazane - ale postaraj się by nie wszystko było tak centralnie ...

  8. #8

    Domyślnie

    Sam reportaż uznaję za udany, ktoś kto tam nie był lub nie podróżuje, wyrobi sobie zdanie i będzie miał punkt widzenia. Fakt strona techniczna dobra ale nie do końca w kilku przypadkach dopracowana.... Mnie się podoba.
    Nikon i podróże ...


  9. #9

    Domyślnie

    Dziękuję za opinię. Jeśli jeszcze komuś chce się coś dopisać to zapraszam...

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •