Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Muszla oczna D700

    czy moglby ktoś zerknąć na swojego D700 i powiedzieć mi czy oryginalna muszla oczna w D700 (chyba Dk-17) jest z szybką, czy jest to tylko gumka na gwincie?
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  2. #2

    Domyślnie

    nie mam przy sobie, ale gdyby nie szybka to za dużo nie osłaniało by wizjera skoro po odkręceniu widać listki zasłaniające wnętrze

  3. #3

    Domyślnie

    ale za tymi listkami tez jest szybka.
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  4. #4

    Domyślnie

    Jest z szybką

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Trick Zobacz posta
    Jest z szybką
    ok, dzięki.
    Moze ktoś jeszcze potwierdzić czy ta DK-17 to ta która fabrycznie.montowana jest w D700.
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  6. #6

    Domyślnie

    Wg instrukcji obsługi i na oko - w D700 montowany jest okular wizjera DK-17 .

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez D_Z_I_A_D_E_K Zobacz posta
    ok, dzięki.
    Moze ktoś jeszcze potwierdzić czy ta DK-17 to ta która fabrycznie.montowana jest w D700.
    Tak, to ta sama muszla (wymontowana z mojego d700)


  8. #8

    Domyślnie

    No innej chyba nie montowali w d700 , ja wczoraj porwałem się na demontaż i czyszczenie tej szybki bo mnie strasznie denerwowały niedoczyszczone krawędzie.

  9. #9

    Domyślnie

    Polacy lubią doradzać
    -jeśli mogę to doradzam Ci zakup muszli DK-19
    jest o niebo wygodniejsza, posiada gumowy kołnierz który normalnie jest złożony i niczym nie różni się w obsłudze od DK-17
    Jednak po rozłożeniu świetnie przywiera do oka, nie wpuszczając bocznego swiatła.
    Bardzo wygodne w słońcu !!!
    Jednak, aby użyć DK-19 trzeba posiadać DK-17. Jakoś się to skręca razem, już nie pamiętam.
    Ja zgubiłem swoją muszelkę podczas focenia, bo nie wiedziałem, że w momencie zamknięcia lamelek wizjera, muszla przestaje być trzymana i bardzo łatwo się odkręca. Tym sposobem po nocnych fotach wróciłem bez muszli. Dokupiłem DK-19 i zdziwienie... wiec dokupiłem DK-17 by połaczyć obie. Jednak do 17tki już nie wrócę
    pozdro

  10. #10

    Domyślnie

    no wlasnie mam ten sam problem, tez jakims dziwnym trafem odkrecila sie i uciekła.
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •