Close

Strona 2 z 60 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 592
  1. #11

    Domyślnie

    Tylko weź 2x8GB. potem łatwiej pogonić, a w razie potrzeby zawsze będzie też jeszcze gdzie dołożyć kolejne 2x8GB
    trochę złomu w dużym plecaczku.

  2. #12

    Domyślnie

    sam ją mam i jest bardzo ok.
    A co to znaczy, jezeli moge spytac?
    d70s + N18-70 + N55-200

  3. #13

    Domyślnie

    Dla przeciętnego Kowalskiego jakim jestem (bo nie badam jakości lutów w ścieżkach) oznacza to sprawność, stabilność, brak grzania się, brak problemów ze sprzętem, banalna konfiguracja w której praktycznie wszystko można ustawić. To tak wiesz, dla ludzi którzy wsiadają do auta i jadą, i nie muszą wiedzieć jak dokładnie działa silnik, ważne że działa szybko, sprawnie, bezawaryjnie. Jak bym chciał kręcić narzekał bym że nie ma np. sekcji zasilania 8+2 czy lepszego chłodzenia całości jak w Asus Sabretooth np, ale ja nigdy nie kręcę więc mi to wisi, bo to co jest w G43 dla i7 czy Xeona E spokojnie wystarcza.

    PS. Powiem tak, jak ją kupowałem, szukałem płyty która mnie w niczym nie ograniczy poza kręceniem którego nie chcę. Ta nie ograniczy, ma najnowszy chipset Z a więc natywne sata3, natywne usb3 na tyle i wyjścia na front panel, można podpiąć 2 karty graficzne i ma chłodzenie na sekcji zasilania, która wszystkie procki nie kręcone obsługuje bez pocenia. To mi stykło, więc taką kupiłem. Ktoś może mieć inne wymagania.
    Ostatnio edytowane przez Aeon88 ; 14-05-2013 o 20:28
    ;]

  4. #14

    Domyślnie

    Dla przeciętnego Kowalskiego jakim jestem (bo nie badam jakości lutów w ścieżkach) oznacza to sprawność, stabilność, brak grzania się, brak problemów ze sprzętem, banalna konfiguracja w której praktycznie wszystko można ustawić.
    Nie spotkałem się w ostatnich czasach z żadną płytą główną w której by tak nie było. Konfigurować praktycznie nic nie potrzeba, składa się puzzle i wszystko działa. Więc dla mnie nie jest to żaden wyznacznik, że płyta jest "bardzo" ok. Ot, po prostu płyta która działa. Zdziwiłbym się gdyby nie działała.

    bo to co jest w G43 dla i7 czy Xeona E spokojnie wystarcza
    Nawet podkręcisz na tej płycie, jeżeli będziesz chciał. Pytanie jak z trwałością sprzętu.
    d70s + N18-70 + N55-200

  5. #15
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    coroner, płytkę weź Intela, np. tę: http://www.intel.com/content/www/us/...z77sl-50k.html .
    Medice, cura te ipsum.

  6. #16

    Domyślnie

    ja za takie dokładnie pieniadze - 3700 pln - odpuściłem składaki - zamówiłem gotowego DELL VOSTRO 470. Gwarancja 3 lata Next Business Day to cenny atut.
    Konfig w tej cenie - i3770, 16 GB RAM, 256SSD+1TB, Win764-PRO, WiFi, BT. Piekny, cichy, firmowy gotowy do roboty bez grzebania - po co bawić się w stwórcę jak jest gotowe ?

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    ja za takie dokładnie pieniadze - 3700 pln - odpuściłem składaki - zamówiłem gotowego DELL VOSTRO 470. Gwarancja 3 lata Next Business Day to cenny atut.
    Konfig w tej cenie - i3770, 16 GB RAM, 256SSD+1TB, Win764-PRO, WiFi, BT. Piekny, cichy, firmowy gotowy do roboty bez grzebania - po co bawić się w stwórcę jak jest gotowe ?
    to dobra cena, jednak bez normalnej karty graficznej. Do zdjęć idealny.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    to dobra cena, jednak bez normalnej karty graficznej. Do zdjęć idealny.
    no a w razie draki zawsze można kartę wsadzić - dołożą 300-400 zł i starczy, nie jest to laptop i możliwości normalnej rozbudowy są.

  9. #19

    Domyślnie

    a gdzie tą ofertę można zobaczyć?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  10. #20

    Domyślnie

    DELL z gwarancją NBD to nie jest zła opcja. CO prawda vostro to nie optiplexy, no ale ;P
    d70s + N18-70 + N55-200

Strona 2 z 60 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •