Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 106
  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    Oj przydatne przydatne ale ja czekam na pięć.
    | ... |

  3. #23

    Domyślnie

    Dziękujemy ! !
    Panerai vel Eliot Capone

  4. #24

    Domyślnie

    Dla mnie super lektura. Pomimo, iż mam książkę Kena Rockwella, to znalazłem kilka ciekawostek w Twoim (kkokosz) opisie LR. Mam jeszcze być może prozaiczne pytanie:
    Jak zrobić pokaz slajdów w LR aby odtworzyć go potem na większości DVD i tp.?
    W książce Rockwella jest to opisane dość słabo bo wiem tylko jak to zapisać w PDF.
    Z góry dzięki za odpowiedź.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotr-21a Zobacz posta
    Dla mnie super lektura. Pomimo, iż mam książkę Kena Rockwella, to znalazłem kilka ciekawostek w Twoim (kkokosz) opisie LR. Mam jeszcze być może prozaiczne pytanie:
    Jak zrobić pokaz slajdów w LR aby odtworzyć go potem na większości DVD i tp.?
    W książce Rockwella jest to opisane dość słabo bo wiem tylko jak to zapisać w PDF.
    Z góry dzięki za odpowiedź.
    Hm, nie korzystałem zbyt często z modułu Slideshow, więc trudno mi odpowiedzieć na Twoje pytanie - być może znajdziesz odpowiedź tutaj.

    Natomiast wypróbowałem "na szybko" eksport i udało mi się bez problemu wygenerować plik wideo mp4 z podkładem muzycznym. Nie wiem, czy ten format jest do odtworzenia na większości DVD - podejrzewam, że nowsze odtwarzacze dadzą radę, a zawsze można poszukać ewentualnie narzędzia do wypalania płyt sctricte DVD, które pewnie taki mp4 "łyknąć" bez problemu Ale przyznam, że pobudziłeś moją ciekawość i przyjrzę się chyba bliżej modułowi Slideshow (a jeśli się przyjrzę, to pewnie też go trochę opiszę)
    Ostatnio edytowane przez kkokosz ; 24-05-2013 o 19:10

  6. #26

    Domyślnie

    Świetna robota, czekam na kolejne części.

    Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

  7. #27

    Domyślnie

    Dziękuje i staram się rozprzestrzeniać link do Twojej strony
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    Dziękuje i staram się rozprzestrzeniać link do Twojej strony
    Dzięki Przypomnę tylko, że nie wszystkie wpisy dotyczą Lightrooma

  9. #29

    Domyślnie

    Opublikowałem część szóstą Cyfrowej ciemni, a w niej kilka informacji na temat tworzenia pokazu slajdów w Lightroomie

  10. #30

    Domyślnie

    Dzięki darjo1, bardzo pomocne linki i kawał dobrej roboty. Rzuciłeś snop światła w ciemności
    D7100, kilka obiektywów, statyw, głowica i flash
    "Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego" - Lew Tołstoj

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •