Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Datsun 280ZX, czyli trochę japońskiej "egzotyki" ;)

    Dawno nie pstrykałem, szczególnie automotive ...

    Jestem na prawdę głodny wskazówek i opinii.

    1.

    2.

    3.

  2. #2

    Domyślnie

    Wow! Świetny klasyk i to na czarnych blaszkach Dodają smaczku. Fajna miejscówka i kadry też całkiem całkiem. Szkoda, że na każdym koła prosto. Pokaż jeszcze jakieś. Z tych tutaj, dwójka najbardziej mi się widzi.
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  3. #3
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Faktycznie miejscówka z potencjałem. Najbardziej podoba mi się 1. W 2 przeszkadza mi ta barierka na pierwszym planie. 3 bardzo interesująca podoba mi się linia schodów układająca się w coś na kształt szosy, może warto by pokombinować z innym ustawieniem samochodu, może ciut szerzej.

    Sam samochód ma w sobie coś... pociągającego.

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dla mnie , to jedyneczka
    D750 ll S35/1,4 ART ll S135/1,8 ART ll N24-70 2,8 ll S70-200 OS ll SB-700 ll

  5. #5

    Domyślnie

    jak dla mnie kadrowo 3-ka, chociaż chyba nieco odstaje jakościowo...
    Ogólnie bardzo sympatyczne fotki, auto klasycznie piękne, jedyne czego może trochę mi zabrakło to ciekawe światełko, chociaż ta szarość też ma swój urok

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pes Zobacz posta
    Wow! Świetny klasyk i to na czarnych blaszkach Dodają smaczku. Fajna miejscówka i kadry też całkiem całkiem. Szkoda, że na każdym koła prosto. Pokaż jeszcze jakieś. Z tych tutaj, dwójka najbardziej mi się widzi.
    Jaki wysyp tych Nissanów. Bo to Nissan panie jest tak naprawdę Wczoraj widziałem na żywo jednego, dzisiaj na otomoto drugiego na sprzedaż i teraz ten Fajna furka
    Jak dla mnie 1.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  7. #7

    Domyślnie

    velaskez, zgadza się to je Nissanek Znajomy ma takiego, ale chyba nadal nie na chodzie. Trzeba będzie kiedyś zabrać na sesję bo to wyjątkowo fotogeniczne bestie
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  8. #8

    Domyślnie

    2 i 3 bardzo mi się podoba. Na 2 spróbowałbym może ustawić równolegle do linii z kostek - może by to również grało
    | D5000 N18-105/3.5-5.6 PZ42X YN460II |
    hbrografia.com | http://www.facebook.com/hbrografia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •