Close

Zobacz wyniki ankiety: Moim zdaniem wygrywa zdjęcie

Głosujących
127. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - MzMarcin

    69 54,33%
  • 2 - Sebastiann

    58 45,67%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shadowArt Zobacz posta
    No niestety - jak dla mnie poziom obydwu "serii" jest dość wyrównany - acz niski. Zabawnie wygląda ilość zdjęć 5 vs 3, podczas gdy pojedynkujący się ustalili 6 ujęć.
    Nie urzekają mnie te zdjęcia, ale faworyta mam (mimo wszystko jedna seria jest lepsza)
    1To było przyjąć wyzwanie i dowalić dla nas, kto Ci bronił?????

    2Wiesz ja tam po własnych doświadczeniach związanych z „przygotowaniami” do pojedynku zdjęć nie zamierzam nigdy Nikomu wytykać „poziomu zamieszczonych prac w pojedynkach”. Spróbuj, zobaczysz jak to łatwo i przyjemnie robić coś na czas…

    3Co do ilości zdjęć… Wraz z Sebastianem od samego początku ustaliliśmy, że całość to ma być dla nas pewnego rodzaju motywacja, ale ponad to przede wszystkim dobra zabawa! Dlatego też od samego początku reguły były kompletnie płynne dla obydwu stron. Miało być „jak wyjdzie” i tak jest
    Ps. I przecież do jasnej ciasnej cholerniastej zdjęcia wystawiliśmy w prima aprilis!!!!!!! Więc uważam że myk z ilością jak najbardziej pasuje... Heh
    Pozdrawiam Marcin
    "Zdjęcie można zrobić wszystkim, tylko po co się męczyć skoro jest Nikon "
    "Oby piękno miało moc wzbudzania dobra..."

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adrian Zobacz posta
    No... długo się nie wahałem
    Ja też
    Dużo sprzętu, mało czasu

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MzMarcin Zobacz posta
    3Co do ilości zdjęć… Wraz z Sebastianem od samego początku ustaliliśmy, że całość to ma być dla nas pewnego rodzaju motywacja, ale ponad to przede wszystkim dobra zabawa! Dlatego też od samego początku reguły były kompletnie płynne dla obydwu stron. Miało być „jak wyjdzie” i tak jest
    Ps. I przecież do jasnej ciasnej cholerniastej zdjęcia wystawiliśmy w prima aprilis!!!!!!! Więc uważam że myk z ilością jak najbardziej pasuje... Heh
    Łacznie dalismy 8 zdjec czyli 6 ujec jest... a zabawa i tak byla i jest swietna MzMarcin juz wie co dostanie jak wygra
    D7200

  4. #14

    Domyślnie

    MzMarcin - wyraziłem jedynie moje zdanie na temat jakości zdjęć. Tak jak wielu wyraża takie zdanie oglądając inne zdjęcia zamieszczone w różnych działach (równiez moje).
    Nie twierdzę, że łatwo jest zrobić zdjęcia na zawołanie, na z góry zadany temat (wręcz przeciwnie, zdaję sobie sprawę, że to ciężka sztuka.), zwłaszcza, że w portrecie nie mam niemal żadnego doświadczenia.
    Uważam jednak, że mimo braku doświadczenia mogę swoje zdanie mieć i go wyrazić - w sumie po to jest forum.
    Jeśli kogoś tym uraziłem - przepraszam bardzo - nie to było moim zamierzeniem.
    D7100 + N18-70 f3.5-5.6 + N50 f1.8 + N55-200VR + Metz48AF1

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MzMarcin Zobacz posta
    Co do ilości zdjęć… Wraz z Sebastianem od samego początku ustaliliśmy, że całość to ma być dla nas pewnego rodzaju motywacja, ale ponad to przede wszystkim dobra zabawa! Dlatego też od samego początku reguły były kompletnie płynne dla obydwu stron. Miało być „jak wyjdzie” i tak jest
    Ps. I przecież do jasnej ciasnej cholerniastej zdjęcia wystawiliśmy w prima aprilis!!!!!!! Więc uważam że myk z ilością jak najbardziej pasuje... Heh
    Eeeee a ja już dorobiłem ideologię że po sesji lepiej było wstawic 3-5 najlepszych niż an siłę dobijać do 6 nawet jeśli zdjęcia nie podobają się samemu autorowi

    głos oddany
    D80, FM2n + konfitury w spiżarce ;]
    "- Po co wasze swary głupie,
    - Wnet i tak zginiemy w zupie!"
    J. Brzechwa

  6. #16

    Domyślnie

    Sam zagłosowałem choć chwilę musiałem pomyśleć. Sam wiem już jakie to ciśnienie robić coś "bo trzeba" a nie dla przyjemności. Swoją opinię o zdjęciach zachowam dla siebie a panom gratuluję chęci i poświęcenia
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  7. #17

    Domyślnie

    Do tematu postanowiłem podejść analitycznie. Czy przekazem pierwszej serii zdjęć jest - kobieta, jako budowniczy (rodziny) ? Widzimy dwa razy dźwig oraz trzy (no 2,5) razy drzewo. Skojarzenia są oczywiste.

    Druga seria jest mniej zbalansowana - czy pani ze zdjęcia nr 3 nie powinna być w środku ? Stworzyłoby to równowagę - mężczyzna myśli o jednej, potem o drugiej, a na końcu wraca jednak do tej pierwszej.

    Ogólnie, jakby nie spojrzeć, temat został zrealizowany - mamy kilka zdjęć kobiet, w tym jedno typu 8. marzec , ładną flarę, bliki i kilka innych rzeczy. A poddając zdjęcia pod osąd emocjonalny, no to chyba przedostatnie się broni najbardziej.

    Pozdrawiam i przepraszam za przynudzanie.

  8. #18

    Domyślnie

    Poszło, choć wybór trudny.
    Nikon D90 | ND70s | N18-70 | N70-300 | T17-50 | S10-20 | N50 1.8 | SB-900

  9. #19

    Domyślnie

    Jesli przegram zażądam rewanzu
    D7200

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastiann Zobacz posta
    Jesli przegram zażądam rewanzu
    Z wzajemnością Sebastianie
    Pozdrawiam Marcin
    "Zdjęcie można zrobić wszystkim, tylko po co się męczyć skoro jest Nikon "
    "Oby piękno miało moc wzbudzania dobra..."

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •