Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
192. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - II miejsce!!

    30 15,63%
  • 2 - I miejsce!!!

    125 65,10%
  • 3 - Karolina

    13 6,77%
  • 4 - III miejsce!

    24 12,50%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41

    Domyślnie

    Karolina no co Ty... lepszych trzeba sponsorować... a zdjęcia wysyłaj jeszcze i szczerze powiedziawszy miałaś 13 głosów, czy to mało? rozumiem Twój zapęd do artyzmu, też taki mam... no ale wtedy człowiek musi być przygotowany na bycie outsiderem, przynajmniej do czasu zgłębienia tajników sztuki pozdrawiam i trzymam za Ciebie

    mi się gazeta podoba... ta opadająca, za to nie podoba mi się obcięta głowa, ale może przenoszę swoje odczucia z oceny aktów
    chłopak jest zachwycający, jest takim Dawidem, jak ten gliska z kilku tygodni wstecz, ale kadr już dla mnie nie ten... chciałbym więcej chłopaka... nie za dużo, ale może w pionie
    las dla mnie za ciemny i gry tego światła nieco za mało, ale miało takich, do których trafiło
    grajek, na którego głosowałem... faktycznie samograj, ale mam słabość do muzyki i zdjęć grajków a kiedy zobaczyłem poruszenie ręki, to już było przesądzone

    ps
    przepraszam wielbicieli mojego talentu za absencję w tym tygodniu

  2. #42

    Domyślnie

    ale o dzoo chozii?
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  3. #43

    Domyślnie

    o to
    http://forum.nikon.org.pl/showpost.p...51&postcount=1

    a dawid to takie moje skojarzenie z dawidem z placu signorii we florencji
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 07-04-2007 o 10:50

  4. #44

    Domyślnie

    milo, ze pamietasz o moim zdjeciu.
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  5. #45

    Domyślnie

    Tym razem spóźniłem się na głosowanie (byłem parę dni na wyjeździe) i mogę tylko napisać, że zagłosowałbym na 1. W pierwszej kolejności właśnie za "nie zastanawiającą, żywą" twarz o której pisał wizja, ale też za sytuację - chłopcy zainteresowani czymś zupełnie innym.
    Karolina, podoba mi się ten Twój las, dla mnie gry świateł i cieni jest tam w sam raz. Aż chciałbym do niego wejść Ciekawi mnie, ile tam było naturalnej mgiełki, a ile dodałaś od siebie? A... i oczywiście przyłączam się do głosów popierających Twoją aktywność w konkursach
    Ostatnio edytowane przez żółto-czarny ; 07-04-2007 o 19:48
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  6. #46

    Domyślnie

    A ja i tak wolałem Las
    Pozdrawiam Maciek
    Rollei 35s; oraz Nikon FxD; N20 N28 N35 N50 N105 N70-300.
    Fotografia w podróży;www.sobczyk.iportfolio.pl

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •