Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
192. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - II miejsce!!

    30 15,63%
  • 2 - I miejsce!!!

    125 65,10%
  • 3 - Karolina

    13 6,77%
  • 4 - III miejsce!

    24 12,50%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odie83 Zobacz posta
    ...a ja nie zagłosuję na faworyta
    Ja też ( jakubs mi nagadał... )

    a po za tym baardzo ujęło mnie inne ...
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  2. #22

    Domyślnie

    flyski o co chodzi?
    bo zabrzmiało to dwuznacznie... a nie chciałbym wyjść na gościa, który robi jakieś kwasy

  3. #23

    Domyślnie

    Nie no spokojnie nie mam na myśli nic złego

    Przy poprzednim konkursie napisałem że znowu wygrał mój typ a Ty że:
    czy to takie tak fajnie głosować na to co wszyscy...
    więc teraz w ramach popierania twórczości niepopulistycznej
    staram się w większym stopniu wynajdywać prace imo ciekawe,
    ale z jakichś powodów nie będące faworytami w danym zestawieniu.
    Chcę przez to pokazać tym mniej szczęśliwym twórcom że ktoś jednak widzi
    że stworzyli coś interesującego.

    Przepraszam że mój poprzedni post zabrzmiał dwuznacznie absolutnie nie o to mi chodziło.
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  4. #24

    Domyślnie właściwie...

    to głosowanie bez dłuższych zastanowień...

  5. #25

    Domyślnie

    nie przeszkadza że tylko 4. lepsze 4 takie niż 10 średnich, wszystkie są niezłe i ponieważ nie widziałem serii z plaży 2 mnie położyło na klawiaturze, gdyby nie 2 głosował bym na 4 ale 2... głos oddany ;]
    D80, FM2n + konfitury w spiżarce ;]
    "- Po co wasze swary głupie,
    - Wnet i tak zginiemy w zupie!"
    J. Brzechwa

  6. #26
    Ania_B
    Gość

    Domyślnie

    Wybór dla mnie był oczywisty zdjęcie nr 2 jest oszałamiające i nie wiem po co szukać na siłę innego, w konkursie nie chodzi o to żeby zaszokować wynikiem bo wszywscy przewidywali że np wygra 2 to na przekór wybiorę 6...
    co do powodów dlaczego 2 to zgadzam się z baragiem w kwesti oceny zdjęcia, dla mnie jest ono naprawdę wspaniałe zarówno pomysł jak i sposób wykonania są bezbłędne!
    A jeśli chodzi o ilość zdjęć przysyłanych to naprawdę drodzy Panowie i Panie.. to nie ilość tylko jakość/!/ się liczy.

  7. #27

    Domyślnie

    No proszę - mało a konkretnie. Podoba sie - głos oddany.
    (ja również dołączam się do prośby o zakaz ponownego wystawiania foty do konkursu)
    D7100 + N18-70 f3.5-5.6 + N50 f1.8 + N55-200VR + Metz48AF1

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shadowArt Zobacz posta
    No proszę - mało a konkretnie. Podoba sie - głos oddany.
    (ja również dołączam się do prośby o zakaz ponownego wystawiania foty do konkursu)

    Bardzo mnie ciekawi które to zdjęcie (zdjęcia) zostało wystawione ponownie?
    Mimo chęci nie zauważyłem aby jakies było wystawione powtórnie.

    Pominajnie w głosowaniu faworytów (czyli naszym zdaniem najlepszych fotek) jest jak najbardziej rozsądne.
    Powinniśmy iść dalej za tym przykładem i np brać sobie za dziewczyny te brzydkie i zrzędzące, a nie ładne i miłe.
    Bo to takie oklepane i oczywiste.
    Szary, cichy człowiek.

  9. #29

    Domyślnie

    andrzej - z wiadomych wzgledow nie powinienes sie udzielac w tym temacie
    i wlasnie o to chodzi - ze wzgledy stają sie wiadome. a konkurs mial byc anonimowy w pelni. co innego, gdy przestaje takim byc, ze wzgledu na rozpoznawalny styl autora (jakubsa, czy twoj chociazby), a co innego, gdy przestaje byc anonimowy, bo calkiem niedawno te same zdiecia fruwaly po galerii, albo zdiecia z serii (nikt nie mowil, ze to samo zdiecie, tylko z tej serii wlasnie) fruwaja po konkursach. fajny motyw by byl, jakby np. w miesiecznym konkursie wszystkie miejsca mialy zdiecia z serii plazowej...
    pamietam jak w jednym z pierwszych konkursow andy_o wrzucil fote dziewczyny z lustrem i dopiero po konkursie zdiecia z serii (nb. lepsze niz to konkursowe) zamiescil w galerii. a przeciez zgodnie z regulaminem mogl je zamiescic od razu. watpie, by bylo to traktowane jako zagranie fair, a przeciez od tego co jest teraz rozni sie to tylko przesunieciem na osi czasu.
    w tym tygodniu 2 na 4 zdiecia sa wiadomego autorstwa - tak sie sklada, ze oba autorstwa dosc zacnego, fachowego i dla forum zasluzonego, co niestety, ale na wyniki wplyw miec moze, zgodnie z zasadą socjologii, ze ludzie wola glosowac na tych lubianych, szanowanych i uznanych...chociaz akurat tu by nie zaszkodzilo, bo foty sa bardzo dobre
    wiec ja sie przychylam do zdania, ze w regulaminie powinien byc zapis o niewysylaniu do konkursu zdiec juz na forum zamieszczanych (powiedzmy w ciagu ostatniego pol roku) i ktore byly robione w serii o rozpoznawalnym jednorodnym charakterze, i foty z tej serii tez juz byly tu pokazywane. a juz na pewno gdy braly udzial w konkursie...
    pozdrawiam

  10. #30

    Domyślnie

    andrzej_laskowski wg mnie wysyłanie zdjęć z szuflady, przez uznanych forumowiczów może być po prostu deprymujace dla innych, którzy chcieliby spróbować sił, zwłaszcza, jeśli ci wyjadacze znaja już opinie o swoich zdjęciach skąd inąd, sailor kiedys proponował ograniczenie czasowe dla zdjęć... wtedy podszedłem do tego sceptycznie... dziś widzę, że miał rację

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •