Close

Strona 52 z 371 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 3709

Wątek: Samsung NX 300

  1. #511

    Domyślnie

    lol, ciekawy efekt, pewnie złe demozaikowanie (tzn nie pod odpowiedni wzorek CFA). Myślę ze pomijając szpagaty eksportowe pozostaje czekać na update.

  2. #512

    Domyślnie

    To jeszcze zależy, który Samsung - stare modele (do NX20, NX1000) miały gigantyczne SRW bez kompresji, a od NX300 i NX1100 stosowana jest kompresja, SRW są mniejsze, ale zmiana ta wymusiła chyba też zmianę oprogramowania, bo od tych modeli z aparatami dostarczany jest Lightroom zamiast wcześniej dostarczanej samsungowej wersji Silkypix, która nie otwiera nowych plików.

  3. #513

    Domyślnie

    Pliki z NX300. Być może Phase One pomyśli o Samsungu poważniej bo szykuje się niezła puszka, która może znaleźć ciut więcej użytkowników niż jednak niszowe NX-y.

  4. #514

    Domyślnie

    Zanabylem nx mini na test. Czemu maluch nie wysyła zdjęcia e-mailem mimo iż wysyła ? Wie ktoś ?

  5. #515

    Domyślnie

    Nie wiem. Moje NXy z WiFi wysyłają tak, że wysyłają.

  6. #516

    Domyślnie

    On wysyła jak ? Bo podaje się email nadawcy bez haseł. Jakoś przez serwery samunga ?

    Trochę zajęczy ten mini. Źle się trzyma. Nie ma osłony obiektywu ...

  7. #517

    Domyślnie

    Tak, przez serwery Samsunga. E-mail przychodzi z Samsungiem jako nadawcą. To zresztą jest trochę inaczej zależnie od modelu aparatu, nie pamiętam już dokładnie. Sprawdziłem chyba raz działanie tej funkcji i zapomniałem. WiFi używam czasem do sprzęgnięcia ze smartfonem do geotagowania zdjęć (wykorzystywany jest do tego GPS smartfona), a czasem do użycia jako Remote Viewfinder/Remote Release. Niestety, w wykonaniu Samsunga ta funkcja jest bardzo ograniczona, nie można zmieniać niemal żadnych ustawień - tyle, że z obiektywem Power Zoom (albo z kompaktami) można zmieniać zoom.

  8. #518

    Domyślnie

    Nie miałem tego Mini w ręku, ale jakoś na sam widok mam mieszane odczucia. Dla mnie to taki produkt, który służy głównie do sprzedawania, bo na dobrą sprawę nie wiadomo, dla kogo jest przeznaczony. Nie jest też wybitnie mały, zwłaszcza z zoomem.
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  9. #519

    Domyślnie

    takie małe cos na rower szukałem ...

  10. #520

    Domyślnie

    9-27mm jest bardzo fajnym, malym i przede wszystkim porzadnie wykonanym obiektywem. nx-mini jest calkiem zgrabnym malym sprzetem. ja jednak wole nx1 + 16-50/2-2,8 + 50-150/2,8
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

Strona 52 z 371 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •