Close

Strona 71 z 88 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 878

Wątek: Ricoh GR

  1. #701

    Domyślnie

    Sprzedałem nie tak dawno grII i już żałuje kupilem x-t1, ale tak kombinuję, że t1 zostawię z zestawem 12/2; 23/1.4; 56/1.2 i jakimiś manualami, a gr i tak z powrotem kupię, ale wstrzymam się do premiery III. Zobaczymy co wymyśla. Ale aparat praktycznie idealny, rozmiar, obsługa, jakość zdjęć, positive film - bajka i faktycznie jakoś ten brak wizjera nie uwierał mocno. A jak jeszcze wrzucą ff to już w ogóle będzie miód malina


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  2. #702

    Domyślnie

    Ja sprzedałem już jakiś czas temu GR I, bo mi się zachciało Fuja, ale mimo to, że X-T10 z np. 18mm jest niewielki, to tak samo jak FF Canona i Nikona częściej zostaje w domu niż jest ze mną. Jak miałem GR'a, to czasem nawet zapominałem, że mam go ze sobą w torbie, czy plecaku. Dla mnie również aparat niemalże idealny. A jeśli chodzi o menu i jego ergonomię, to inżynierowie i programiści z innych "stajni" mają wieeele do nadrobienia względem Ricoh Tak go polubiłem, że przez ponad dwa lata wpisu w stopce nie zmieniłem
    clusca
    Fufu X

  3. #703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez clusca Zobacz posta
    Ja sprzedałem już jakiś czas temu GR I, bo mi się zachciało Fuja, ale mimo to, że X-T10 z np. 18mm jest niewielki, to tak samo jak FF Canona i Nikona częściej zostaje w domu niż jest ze mną. Jak miałem GR'a, to czasem nawet zapominałem, że mam go ze sobą w torbie, czy plecaku. Dla nie również aparat niemalże idealny. A jeśli chodzi o menu i jego ergonomię, to inżynierowie i programiści z innych "stajni" mają wieeele do nadrobienia względem Ricoh
    +1
    Do tego powiem szczerze, ze jpgi z gr dużo bardziej mi pasowały niż tak zachwalane jpgi z x-transa od Fuji.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  4. #704

    Domyślnie

    Coś tam już wiadomo <<klik>>

  5. #705

    Domyślnie

    Nowy lens, stabilizacja matrycy, PDAF.

  6. #706

    Domyślnie

    Jako, że bystry jestem niezwykle i mam świetny refleks to właśnie się zorientowałem, że to abdsolutnie genialny ulicznik jest.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Szkoda, że nie można nakręcać filtrów....bo jeszcze krajobraz by obleciał.
    No może ta nowa wersja...
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  7. #707

    Domyślnie

    Poszukaj Ricoh GH-3
    clusca
    Fufu X

  8. #708

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez clusca Zobacz posta
    Poszukaj Ricoh GH-3
    Super
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 10-12-2018 o 23:20
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  9. #709

    Domyślnie

    Meli, MZ jedyny sensowny zakup do tego aparatu to konwerter UWA GW-3. A i to pod warunkiem, że zamierza się ten aparat stosować do czegoś więcej niż zdjęcia na ulicy. Reszta akcesoriów jest MZ zbędna. Pomijam dodatkowe aku, bo to akurat oczywiste, ze warto mieć choć jeden zapasowy. Po co aparat wielkości paczki fajek, powiększać o dodatkowe gadżety? Właśnie w tym tkwi cała jego zaleta, jest mały, całkowicie czarny, niewidoczny.
    Poszukaj zdjęć Darka Meyera @ycp. Zwłaszcza tych z ulicy, z Singapuru. Były robione gołym aparatem.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  10. #710

    Domyślnie

    Dzięki, dzięki.
    Lukam zaraz na te foty.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Dwa, trzy miesiące wytrzymam.
    Na 90% biorę III.
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 11-12-2018 o 00:23
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

Strona 71 z 88 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •