Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66
  1. #61

    Domyślnie

    Zdyboo, odnoszę wrażenia, że ta dyskusja przebiega na zasadzie - dla mnie nieodpowiedni, więc bez sensu. Co użytkownik, to potrzeby. Dla mnie np. 35mm jest bez sensu ze względu na niską jakość, która ma dla mnie znaczenie. Idąc tym tropem Leica jest bez sensu.
    Jeśli chodzi o wyjazdy, raczej oddzielam te fotograficzne od np. rodzinnych. tego się nie da pogodzić. Jednak jeśli jadę na fotograficzny to podporządkowuję wygodę celowi. Co do ilości robionych zdjęć, mając możliwość bezproblemowej wymiany filmów w fuji (8 klatek) podczas całodniowego łażenia robię 2-3 filmy. 10 plastikowych kaset to nie jest 100kg, o rękawie bezcieniowym i dwóch pudełkach szitek + 5 kaset nawet nie ma co mówić.
    Dla mnie taki aparat ma sens.

    Cytat Zamieszczone przez danz1ger Zobacz posta
    plastic "ground glass"
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Dla mnie np. 35mm jest bez sensu ze względu na niską jakość, która ma dla mnie znaczenie. Idąc tym tropem Leica jest bez sensu.


    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Dla mnie taki aparat ma sens.


  3. #63

    Domyślnie

    "taki" znaczy przenośny 4x5'.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    "taki" znaczy przenośny 4x5'.
    Jeśli to do mnie, to zrozumiałem w lot, o co chodzi

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Zdyboo, odnoszę wrażenia, że ta dyskusja przebiega na zasadzie - dla mnie nieodpowiedni, więc bez sensu.
    Masz rację, odnosisz wrażenie. Owszem dla mnie to jest bez sensu, ale dla mnie. Nigdzie nie napisałem, że mój punkt widzenia mają przyjąć wszyscy. Jak ktoś odnosi wrażenie, że na taki aparat czekał całe życie, to przecież nie zabronię mu kupić. Nie będę wyśmiewał jego wyboru. Co więcej nawet nie będę oczekiwał, że zdjęciami udowodni, że zakup był ze wszech miar słuszny.
    To tylko dyskusja i wymieniamy argumenty.

    Co użytkownik, to potrzeby.
    Otóż to.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    W swoim hołmejdowym 5x7 z PVC miałem "ground glass" z kalki kreślarskiej
    Völkchlor

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •