Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Sri lanka 2013

  1. #11

    Domyślnie

    A czy przelot był w tej cenie w obie strony od osoby ?
    Cenowo widzę że wychodzi porównywalnie do Kanarów...
    Nikon i podróże ...


  2. #12

    Domyślnie

    była promocja w dwie strony. Bardzo fajna oferta bo z reguły Sri Lanka to w granicach od 2400zł

  3. #13

    Domyślnie

    Dokładnie 2 lata temu tam rozważałem fotografowanie, ale taniej wyszły wówczas Kanary... a tu taka promocja...
    Kojarzę że bezpośrednio Lufthansa latała z Frankfurtu i to było wówczas najtańsze połączenie
    Nikon i podróże ...


  4. #14

    Domyślnie

    Przebrnąłem przez Bloga, fajna fotorelacja i zwierzęta w ich naturalnym środowisku.
    Czekamy jeszcze na buddyjskie świątynie, ponoć ich tam sporo ...
    Nikon i podróże ...


  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Przebrnąłem przez Bloga, fajna fotorelacja i zwierzęta w ich naturalnym środowisku.
    Czekamy jeszcze na buddyjskie świątynie, ponoć ich tam sporo ...
    Świątynie były ale jakoś nie miałem weny do ich fotografowania, tzn. nie mam nic wartego pokazania.
    Andrzej Mielcarek

  6. #16

    Domyślnie

    Podobno jest tam sierociniec słoni, czy widziałeś/byłeś ? Miałeś wynajęte tam auto czy taxi tylko ?
    Nikon i podróże ...


  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Podobno jest tam sierociniec słoni, czy widziałeś/byłeś ? Miałeś wynajęte tam auto czy taxi tylko ?
    Byłem tam w 2008. Szczerze mówiąc to zrobiło na mnie średnie wrażenie.


    Słoni było dużo tylko wszystkie pędzone na chama na kąpiel w rzece. Na wolności w Yala robiły dużo większe wrażenie przynajmniej na mnie.

    Co do transportu - na dłuższe wycieczki wynajmowaliśmy samochód z kierowcą a na bliższe tuk-tuka.
    Ostatnio edytowane przez perqsista ; 08-04-2013 o 15:44
    Andrzej Mielcarek

  8. #18

    Domyślnie

    dzisiaj widziałem ofertę za 2200 na 5 dni na miejscu wraz z przelotem w obie strony.. ale niestety równie szybko jak się pojawiła tak też i szybko znikła :/
    www.facebook.com/marcinkesekfotografia/
    Nikon D700 + zakres ogniskowych od 14-400 + sb900 i sb910 + manfrotto + kilka szkieł pod M42 i dodatki

  9. #19

    Domyślnie

    Pieniądze fajne ale z 2 strony jechać tam na 5 dni to tortura psychiczna - jeszcze się nie zdążysz zaaklimatyzować a już trzeba wracać
    Andrzej Mielcarek

  10. #20

    Domyślnie

    też jestem zdania, lepiej drożej i na dłużej, tym bardziej że w każdym zakątku świata tyle jest do zwiedzenia i obfotografowania
    Nikon i podróże ...


Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •