Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Mam Deutera, byłem z nim i Lowepro Toploaderem 75 (z szelkami na klatę) stopem w Gruzji i szczerze polecam. Ostatnio kupiłem też Ortovoxa na ski-toury i jestem w szoku - jeszcze nie widziałem tak dobrze wykonanego i przemyślanego plecaka.
    D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
    Góry i inne

  2. #12

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Bjania Zobacz posta
    Ostatnio kupiłem też Ortovoxa na ski-toury i jestem w szoku - jeszcze nie widziałem tak dobrze wykonanego i przemyślanego plecaka.
    którego?

    Pozdro
    Wiesiek

    dopiero teraz spojrzałem na datę - wykopalisko

  3. #13

    Domyślnie

    Wykopalisko, ale odpowiedzieć mogę

    Freerider 24 (http://files.mozgasvilag.hu/news/82772-freeride-dou.jpg)
    D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
    Góry i inne

  4. #14

    Domyślnie

    Osobiście używam tej Salewy. Niesamowicie solidny i wygodny sprzęt.

  5. #15

    Domyślnie

    Polecam przyjrzeć się też ofercie firmy Osprey. Bardzo wygodne i przemyślane plecaki, często lżejsze od (moim zdaniem przereklamowanych) Deuterów o analogicznej pojemności. Po tym jak z pożyczonym Osprey Kestrel 68 przeszedłem 250km w zeszłe lato w Sudetach (z całym swoim szpejem biwakowym + D3s i trzy szkła) sam sobie dokupiłem własnego

  6. #16

    Domyślnie

    A ja polecam plecaki od Wisport. Na prawda świetna sprawa plus dodatkowa wkładka od jill-e. Ja plecak kupowałem u producenta z dodatkowo mocowaniem na broń (osobiście używam do statywu), a wkładkę w stylebox.pl.
    NIKON D750+MB-D16, N50 1.8G, N85 1.8G, N16-35 VR, N24-120 VR, N70-200 VR, N105 2.8G micro, SB-700, Helios 44M, Jupiter 37A

  7. #17

    Domyślnie

    Nie ukrywajmy- prawie każdy plecak odpowiedniej klasy ogarnie sprawę. Kwestia tego który komu lepiej leży i którego praktyczniej się używa. Dlatego plecak warto zakupić osobiście go przymierzając. Nie bez znaczenia jest też dostęp do zawartości- te większej pojemności obowiązkowo (wg. mnie) powinny mieć dostęp nie tylko z góry ale dodatkowo otwierany spód lub ściankę od strony pleców. Głupio wywalać całą zawartość plecaka by wyjąć coś głęboko schowanego.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bjania Zobacz posta
    Wykopalisko, ale odpowiedzieć mogę

    Freerider 24 (http://files.mozgasvilag.hu/news/82772-freeride-dou.jpg)
    Czyli jednodniowy. W tę kieszonkę na pasie biodrowym wejdzie nex z tym nowy zoomem???

    Pozdro
    Wiesiek

  9. #19

    Domyślnie

    Nie mam pojęcia jak duży jest nex "z tym nowym zoomem". Ja wsadzam GoPro i jest już prawie full, więc raczej nie bardzo
    D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
    Góry i inne

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •