Close

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 108 z 108
  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    (...) Okazało się, że nie ma na niego żadnego paragrafu (...)
    Kiedy się to okazało ?

  2. #102

    Domyślnie

    Przeczytałem wcześniej kilka pierwszych postów tego wątku i dla mnie było oczywiste, że gościu to zwykły oszust. Dzisiaj zobaczyłem kilka ostatnich stron i jestem przerażony ilością osób, które usprawiedliwiają tak wielkie cwaniactwo jak tego kolesia. Tym bardziej, że wszyscy jesteśmy fotografami, niektórzy z tego żyją a inni pstrykają tylko dekielki od obiektywów ale na Boga, ja traktuje swoje zdjęcia jako przedstawienie swojej osobowości i swoich umiejętności. Nigdy mi przez myśl nie przeszło, żeby wykorzystać zdjęcia innego fotografa aby zarobić kilka groszy. Widać nawet fotografię wykorzystują polskie cwaniaczki aby doszczętnie rozwalić tą branżę.

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dune Zobacz posta
    Kiedy się to okazało ?
    U niektórych już się okazało, a u niektórych jeszcze nie. Zgłoś to na Policję, naprawdę.
    red light, dark room...

  4. #104

    Domyślnie

    [QUOTE=wer;3099690]Pytanie - jakbyście zareagowali na coś takiego. Zamawiacie autokar. Na stronie zdjęcia nowoczesnych Mercedesów, Volvo i innych, a gość podstawia rozklekotanego Autosana? Przecież na stronie to zdjęcia przykładowe, nie można mieć pretensji.

    A zamowilbys autokar ze strony gdzie widac dwa Volvo i jednego Mercedesa oraz siedemdziesiat pare sypiacych sie Autosanow i przerdzewialych Ogorkow? Bo takie, mniej wiecej, sa proporcje owych "kontrowersyjnych" zdjec do reszty. Pisze tu o screenie, calej strony nie widzialem.
    Zeby nie bylo watpliwosci, ja tego typu praktyk nie pochwalam, ten facet to dla mnie zwykly bukiet jest, ale nie kryminalista...

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    Obawiam się, że opisana w tym wątku praktyka jest pospolita, zwłaszcza wśród zakładów fotograficznych masowego zatrudnienia, które istnieją już po 20 lat i mają się świetnie, nawet z cudzymi fotami na stronie... Etyka? Do klientów to pojęcie jeszcze nie dotarło, ważne, że zakład zrobił tanio i dużo (czyli nikt się nie czepia - problemu nie ma). Gorzej, kiedy różnica w jakości zdjęć na stronie i otrzymanych zdjęć razi w oczy...
    Zapachniało hipokryzja.
    Nie wykorzystujmy wątku o naganny moralnie zachowaniu jednego z fotografów po to, by dokopać innym fotografom.
    Uczciwość lub jej brak to kwestia charakteru, zasad, a nie zawodu, działalności gosp i jej profilu.
    Tak samo można być uczciwym fotografem robiąc śluby z doskoku jak i prowadząc "świetnie się mający zakład foto z 20 letnim stażem".

    Btw Credka nic nie wiesz o realiach i kondycji zakładów foto więc zalecam wstrzemięźliwość w samosądach.
    Cyfrowo według Nikona, analogowo według Canona.

  6. #106

    Domyślnie

    Trochę rychło w czas - ale pierwsze zdjęcie jest z okładki "Mistrzowska Edycja Zdjęć" Martina Eveninga, a projekt okładki robiła Katarzyna Maciejewska.

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysiek B Zobacz posta
    Credka nic nie wiesz o realiach i kondycji zakładów foto...
    Pytasz czy twierdzisz, a jeśli twierdzisz, to na jakiej podstawie?

  8. #108

    Domyślnie

    Tak mi przyszło do głowy - chyba powinniśmy tego pana do UOKiKU zgłosić. Prewencyjnie. Albo się zrobi taka sama sytuacja jak z obecnymi wycenami usług fotografa. Czytaj: "ZA DARMO", "ZA REKLAMĘ" "ZA PORTFOLIO"

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •