Close

Strona 3 z 37 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 361
  1. #21

    Domyślnie

    "a moze to ja sie myle i ten pierscionek nie wystarczy (chociaz z instrukcji wynika, ze to wlasnie to)..."

    No to mamy chyba kolejny problem...
    a jest nim niewlasciwe podejscie do tematu.

    Kluczyk sluzy do regulacji przy ODBLOKOWANYCH zaciskach.

    Mysle, ze dobrym wskaznikiem bedzie dokrecenie do takiego stopnia, aby kolejne elementy nog nie chcialy sie obracac wzgledem siebie po zablokowaniu zaciskow. Przesuwac sie wtedy tez nie powinny (a nawet tym bardziej). Dalej bym nie krecil, aby uniknac przedwczesnego zuzycia zaciskow.

    Wazne bedzie tez skontrolowanie juz wyregulowanych zaciskow po relatywnie krotkim okresie eksploatacji, poniewaz zawiasy zaciskow moga sie wyrabiac w niejednakowym tempie (szczegolnie w poczatkowym okresie uzywania, zanim sie dopasuja).
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  2. #22
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bukowy dziad Zobacz posta
    absolutnie nie. moze do 190 nie dodaja?
    Ale ja mam 055 .. :P
    a moze ktos nie zauwazyl, ze do frotek kluczyk to taki plastikowy pierscionek jakby?
    Kluczyk to kluczyk, a pierścionek to pierścionek. Ja chcę kluczyyyyyyyyyyyyyyyyyyk!
    a moze to ja sie myle i ten pierscionek nie wystarczy (chociaz z instrukcji wynika, ze to wlasnie to)...
    Wystarczy, wystarczy..

  3. #23

    Domyślnie

    No wiec moi szanowni koledzy wczoraj statyw wyszedl w teren, test przeszedl pomyslnie tylko czemu ja nie kupilem glowicy kulowej wrrrrrrrrr, no nic musze dokupic.
    Nikon

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manio Zobacz posta
    No wiec moi szanowni koledzy wczoraj statyw wyszedl w teren, test przeszedl pomyslnie tylko czemu ja nie kupilem glowicy kulowej wrrrrrrrrr, no nic musze dokupic.
    Luzujesz pokrętło przód/tył i prawo/lewo i masz prawie jak głowica kulowa
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odie83 Zobacz posta
    Luzujesz pokrętło przód/tył i prawo/lewo i masz prawie jak głowica kulowa
    No wlasnie - prawie - a "prawie" to jednak robi roznice ;(
    Nikon

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manio Zobacz posta
    No wlasnie - prawie - a "prawie" to jednak robi roznice ;(
    właśnie w tym przypadku nie aż taką wielką...
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  7. #27

    Domyślnie

    Robi, robi. Miałem obie wersje, została już tylko kulowa, jest dla mnie o wiele poręczniejsza i praktyczniejsza.

  8. #28

    Domyślnie

    rowniez mam krzywo naklejke!!!
    ogolnie nufka funkiel ale do poprawek...sruby zaciski... po korekcie i dokladnym zapoznaniu sie ze "sprzetem" stwierdzam solidna robota. kupilem razem w futeralem goldfoto XL miesci sie caly z glowica na styk ale sie miesci wiec mozna smialo na ramie i w plener /choc zestaw ciezkawy z lekka/.
    raszplum raszpalinelium antinazizmum plum

  9. #29

    Domyślnie

    Zadawałem już to pytanie na PW Odiemu83, ale spytam też themoona: dlaczego wybrałeś głowicę 410, a nie 420 - różnica w cenie niewielka, a 420 sprawia wrażenie solidniejszej i pokrętła nie takie upchane, z tym, że skoro 410 wchodzi na styk do futerału, to 420 chyba nie wejdzie (4cm różnicy).
    Pytam, bo właśnie się przymierzam do kupna.
    D300s D80 N18-200VRII N18-70 N50f1,8 MB-D80 MB-D10 SB-900 SB-600 YH324+YH410

  10. #30

    Domyślnie

    miedzy innymi ze mi sie miesci do futeralu.i tak z obliczen 2 cm jest za maly ale sie miesci. poza tym ja do tego zestawu musialem sie wyrzec pare rzeczy wiec na drozszy nie moglem sobie pozwolic. a tak wogole to ja amator kwasnych jablek... ten zestaw w zupelnosci mi wystarczy w porownaniu do velbona df 30 jakim wczesniej sie zadowalac musialem to golphoto jest NASA KOSMOS
    raszplum raszpalinelium antinazizmum plum

Strona 3 z 37 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •