Close

Strona 2 z 37 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 361
  1. #11

    Domyślnie

    a jak maksymalnie mozna rozstawic nogi?? czy podobnie ja w velbon sherpa 600?? w sumie zamowilem juz zestaw ale tak dla innych na przyszlosc!
    raszplum raszpalinelium antinazizmum plum

  2. #12

    Domyślnie

    to ja na obrone frotek powiem, ze do 055 kluczyk byl w komplecie...chociaz pewnie juz go gdzies posialem

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez themoon Zobacz posta
    a jak maksymalnie mozna rozstawic nogi?? czy podobnie ja w velbon sherpa 600?? w sumie zamowilem juz zestaw ale tak dla innych na przyszlosc!
    Nie wiem czy chodzi Ci o kątowy rozstaw czy o średnice rozstawu przy najszerzej rozłożonych nogach?
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  4. #14

    Domyślnie

    Przypuszczam ze o to pierwsze - jakby to powiedziec, prawie lezy, a nawet calkiem lezy , wyjmuje sie kolumne i wpina ten kawalek plastiku co jest zaslepka kolumny w jej miejsce, lezysz jak zaba i robisz foty. Chyba o to biega.
    Bukowy - ja na obrone frotek powiem ze dzisiaj macalem i frotka ma jednak solidniejsze te nozki
    Ostatnio edytowane przez manio ; 31-03-2007 o 00:48
    Nikon

  5. #15

    Domyślnie

    tak dokladnie o to mi chodzilo zeby lezal jak zaba. szukalem w necie zdjec i wszystkie jakie widzialem czy w e-cyfrowe czy w foto-tip wszedzie bylo to samo zdjecie zwykle z boku w normalnej pozycji... tak tez myslalem ze bedzie mogl...uufff bo jak wspomnialem juz zamowilem zestaw ODIEGO !!!
    raszplum raszpalinelium antinazizmum plum

  6. #16
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bukowy dziad Zobacz posta
    to ja na obrone frotek powiem, ze do 055 kluczyk byl w komplecie...
    Sugerujesz, że najuczciwszy sprzedawca na świecie oszukał kupującego ? :>

  7. #17

    Domyślnie



    Nie rozkładałem nóg do końca tylko zmierzyłem na złożonych.
    Gdybym je rozłożył to oczywiście cała głowica znalazłaby się trochę wyżej, statyw stałby się mniej sztywny, a pod każdą nogą musiałbyś doliczyć dodatkowo ponad 80cm co dałoby średnicę nie 124cm, ale coś zbliżonego już do 3m
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  8. #18

    Domyślnie

    o to to to !!! lovely jobly

    ODIE i ty tak tymi kolcami po mozaice?
    Ostatnio edytowane przez themoon ; 31-03-2007 o 10:56
    raszplum raszpalinelium antinazizmum plum

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pebees Zobacz posta
    Sugerujesz, że najuczciwszy sprzedawca na świecie oszukał kupującego ? :>
    absolutnie nie. moze do 190 nie dodaja? a moze ktos nie zauwazyl, ze do frotek kluczyk to taki plastikowy pierscionek jakby? a moze to ja sie myle i ten pierscionek nie wystarczy (chociaz z instrukcji wynika, ze to wlasnie to)...

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez themoon Zobacz posta
    o to to to !!! lovely jobly

    ODIE i ty tak tymi kolcami po mozaice?
    no wiesz, jak nie swoja tylko wynajęta to jakoś mniej szkoda... chociaż statyw wcale nie robi jej wielkiej krzywdy
    poza tym już dawno nadaje się do wymiany, połysku już nie ma odkąd pamiętam a do tego pewnie jest starsza ode mnie
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

Strona 2 z 37 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •