Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie [Ślubniak] Jaka torba?

    Witam.
    Potrzebuję torbę do ślubniaków, patrzyłem mierzyłem hmmm no jest w miarę wybór tylko nie mam praktyki za dużo w tym temacie, a nie chcę kupować coś na chwilę:

    W torbie ma się mieścić:
    Body - jedno zawsze na szyi, ale jak sprzęt będzie chowany to wszystko razem więc.

    1. Nikon D600
    2. Nikon D300
    3. Sigma 20mm f.18
    4. Nikkor 35mm f1.8
    5. Nikkor 85mm f1.8
    6. SB 900
    7. + grip w przyszłości


    Kojarzycie coś ciekawego?
    Ostatnio edytowane przez josephebeloki ; 30-03-2013 o 21:17
    "Nikon"

  2. #2

    Domyślnie

    W/w graty spokojnie włożysz do Tamraca Pro 8. Powinno zostać jeszcze trochę miejsca na kolejne 2 może 3 nieduże szkła. Aparaty możesz mieć oba zagripione w tym układzie.

  3. #3

    Domyślnie

    Tamrac Pro8 będzie pełniutki jak się patrzy jak to wsadzisz. Więcej komfortu da ci Kata ReportIT-30, ale będzie też droższa o stówkę.
    Kata ReportIT-30 ma te przewagę, że jak w kościele zechcesz zmienić obiektyw mając torbę na ramieniu to zrobisz to płynniej, gdyż ona wyposażona jest w klapie w dodatkową przegrodę (przecięcie na całej długości klapy), dzięki której masz dostęp do wnętrza torby bez rozpinania klamer, odpinania rzepów. No i masz wszystkie przegrody w pionie od dołu do góry. Więc jak odepniesz obiektyw od body to wrzucasz go w wolną przegrodę i bierzesz z następnej przegrody obiektyw do podpięcia. Bez stresu i pospiechu w całkowitej ciszy. Fajna ta torba. Właśnie po świętach zamierzam ją kupić - mam dobrą ofertę cenową od dystrybutora na Polskę.
    | NIKON D810 | NIKKOR 14-24mm 2.8G ED | NIKKOR 28mm 1.8G | NIKKOR 85mm 1.8G | NIKKOR 105mm 2.8G MICRO ED VR | SB-910 |

  4. #4

    Domyślnie

    Lowepro Classified 200 AW. Głębokością się nie przejmuj - jak mam same stałki to na dole trzymam kable, gruszkę, ładowarkę itp., czyli rzeczy rzadko używane. Oba korpusy możesz mieć zgripowane. Mi odpowiada ten model. Estetyczna, dobrze wykonana, dobry dostęp do sprzętu.
    Voigtländer Bessa R3 M, Nokton 40/1.4 MC, Ultron 75/1.9 MC

  5. #5

    Domyślnie

    Lowepro stealth reporter 650 jeśli rozmiar Cię nie przeraża Spokojnie wszystko wlezie, jeśli nie obok siebie, to "piętrowo".
    D800, sigma 70-200 2.8, nikkor 50 1.4G, Tamron 17-50 2.8, sb900

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Mz najlepsza torba na ślubniaki to Tenba z serii Travelite - numer s6 alub s9 (nie pamiętam ,ale ta największa). Wchodzą do niej szkłem w dół 2 body z zapietymi 14-24 i 24-70 + 2xSB-900 + 35/2 50/1.4 85/1.4. Niestety już tej torby nie produkują i jedyna opcja to dorwać jakiś leżak magazynowy. Teraz używam plecaka i w tym sezonie tej opcji też się trzymam - dwie ręce luźne, a w kościele stawiasz sobie gdzieś z boku i tylko podchodzisz jak coś i przepinasz szkiełka. Na Twoje zabawki kupiłbym Lowepro Pro Runner 300. Jest jeszcze jedna fajna opcja jak szukasz czegoś na ramię, a jedno body zawsze masz w gotowości - Lowepro TopLoader. Pozdrowerek.

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki za pomoc. A co sądzicie o takich hmm zaszetkach na obiektywy przypiętych do pasa? Kojarzycie coś takiego? Czy to się sprawdza w akcji.
    Ja raczej myślę szkła zmieniać nad torbą niż jakoś tak hmmm no ale na CB widziałem gościa co tak nosi i sobie o tym pomyślałem.
    "Nikon"

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez campermtb Zobacz posta
    Lowepro stealth reporter 650 jeśli rozmiar Cię nie przeraża Spokojnie wszystko wlezie, jeśli nie obok siebie, to "piętrowo".
    polecam również
    | D600 | D90 | N 35 1.8 | N 50 1.8 |T17-35 2.8-4| S 70-200 f2.8 | plecaczek

    Fejs

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez josephebeloki Zobacz posta
    Dzięki za pomoc. A co sądzicie o takich hmm zaszetkach na obiektywy przypiętych do pasa? Kojarzycie coś takiego? Czy to się sprawdza w akcji.
    Ja raczej myślę szkła zmieniać nad torbą niż jakoś tak hmmm no ale na CB widziałem gościa co tak nosi i sobie o tym pomyślałem.
    Lowepro seria S&F czy jakoś tak. Ogółem fajna opcja. Ja biegam z takimi futerałami ale na razie na pasie budowlanym z OBI Na dniach będę zmieniał na wypiankowany Lowepro. Ogólnie dobra sprawa jak dużo biegasz, nie chcesz tracić czasu na bieganie do torby itp.
    D800, sigma 70-200 2.8, nikkor 50 1.4G, Tamron 17-50 2.8, sb900

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •