Close

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 141
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    czasem po prostu nie zdążam=)
    http://www.youtube.com/watch?v=4ctfMKefzYc
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WojtehP Zobacz posta
    to jestem w szoku - w moim G2 i mam nawet jako dowód klisze nie zdarzało się nie trafić - byc moze inaczej robię zdjęcia
    Być może celność AF różni się też między poszczególnymi egzemplarzami. Inna kwestia, że ten system AF od początku mi nie leżał. Liczyłem, że z czasem się do niego przyzwyczaję, ale niestety nic takiego nie nastąpiło.
    flickr dużo gratów

  3. #23

    Domyślnie

    99% AF daje radę, chociaż czasem potrafił szukać ostrości przez dłuższa chwilę, jak do wszystkiego, trzeba się przyzwyczaić.
    dal mnie najgorsza wada tego aparatu to brak trybu cichego. poza tym, bez uwag praktycznie.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    wada tego aparatu to brak trybu cichego

  5. #25

    Domyślnie

    W d**ie mu się poprzewracało od tego dobrobytu.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  6. #26

    Domyślnie

    kompletnie aluzji nie zrozumiałem
    ale coby nie oftfopowac do końca, zaleta są czasy 1/6000
    nieoceniona .

  7. #27
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie

    dodatkowo długa praca na komplecie bateryjek które sa w miarę dostępne nawet w małych miastach

  8. #28

    Domyślnie

    cichy - dla mnie ta 1/6000 nie jest jakąś mega zaletą, rzadko używam czasów krótszych niż 1/250. A aluzji z dobrobytem również nie pojąłem. Rzekłbym, że nie odszyfrowałem nawet jej adresata=)

  9. #29

    Domyślnie

    Niezależnie od tego, komu i w czym się poprzewracało, jak posprzedaję graty (bo nie chcę już zarzucać się sprzętem), to rozejrzę się za tym Contaxem. Byleby tylko znów nie trafić jak z tym cholernym RTSem..

  10. #30
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie

    jak Ci nie będzie leżał - to odkupię .. w okazyjnej cenie ...

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •