Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11

    Domyślnie

    Trzeba było dzwonić...telefonicznie lepiej i szybciej się dogadasz
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  2. #12

    Domyślnie

    No to chyba nic straconego. Jak dla mnie zbyt dużo kasy dałem żeby szastać go kurierem w te i spowrotem. Zadzwonię jutro, telefon jak tu:
    http://www.nikon.pl/pl_PL/service_su...am1Value=&dcr=
    D750, D700, N14-24/2.8G, N24-70/2.8G, N70-200/2.8G VRII, N50/1.8D, SB-910.

  3. #13

    Domyślnie

    Qba1361, wal do serwisu i nawet się nie namyślaj. Ja właśnie wczoraj byłem ze swoja D800-tką. Dzięki pomocy naszego forowego kolegi Pgaika jednoznacznie udało mi się stwierdzić, że mój autofocus rozjechał się po zrobieniu kilku tys. zdjęć. Miałem backfocus na granicy mikrokorekty. O lewym punkcie nawet nie wspomnę. Dodzwoniłem się do serwisu i po umówieniu się na konkretny dzień (czyli wczoraj) zawiozłem do nich body (jechałem z Gdańska). Odebrałem aparat i jedyne co mogę powiedzieć - odwalili kawałek solidnej roboty. Wcześniej kalibrowałem u nich 24-70 i z tym szkłem trafiam każdym punktem autofocusa w cel. Można więc powiedzieć, że na dwóch osobno kalibrowanych urządzeniach uzyskali powtarzalność ustawień. Na drugim szkle (14-24) mam leciutki FF, ale, co najważniejsze, korygowalny jednym ustawieniem mikrokorekty. Wcześniej z tym 14-24 miałem jakieś szopki (inna korekta na 14, inna na 24...
    Acha... I nie stresuj się, jak panowie z serwisu nie będą mogli/chcieli cię wcisnąć "na zaraz, na jutro". Spędziłem tam wczoraj około godziny. W tym czasie, oprócz mnie, do kalibracji przyniesiono jeszcze dwa inne body. Nie liczę innych klientów przychodzących ze szkłami tudzież innymi "kulpiksami"...

    Pgaik, jeszcze raz serdeczne dzięki Ci za bezinteresowne poświęcenie swojego sprzętu i czasu na wyjaśnienie mojego zmartwienia! I, tak jak mówiłem - gdybyś kiedyś potrzebował na chwilę coś dłuższego niż 200mm, odezwij się

  4. #14

    Domyślnie

    Sedov, cieszę się, że miałem rację i że już sprawa wyprostowana
    Pozdrawiam
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  5. #15

    Domyślnie

    Dzis dzwoniłem i przmiła Pani powiedziała że robią na miejscu jeśli należę to DSP czy jakoś tak. Nie wiem o co kaman i nadal jestem wkur....
    D750, D700, N14-24/2.8G, N24-70/2.8G, N70-200/2.8G VRII, N50/1.8D, SB-910.

  6. #16

    Domyślnie

    Nps?
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  7. #17
    D750, D700, N14-24/2.8G, N24-70/2.8G, N70-200/2.8G VRII, N50/1.8D, SB-910.

  8. #18

    Domyślnie

    To chyba trafiłeś akurat na comiesięczny syndrom wnerwiających klientów zwanych potocznie okresem
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  9. #19

    Domyślnie

    więc blef z tym NPS?
    D750, D700, N14-24/2.8G, N24-70/2.8G, N70-200/2.8G VRII, N50/1.8D, SB-910.

  10. #20
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Nie, prawda. Tylko pewnie do NPS nie należysz i nie spełniasz warunków.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •