Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Domyślnie Jaka lampa do Nikona D70s?

    Witajcie.

    Od jakiegoś czasu posiadam aparat Nikon 70s,
    przydało by się kupić jakąś lampę błyskową ale jeszcze w tych sprawach zielony jestem.

    Bardzo proszę was o wypowiedzi jaka lampa będzie dobra do D 70s


    Z góry Bardzo dziękuje za waszą pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Ile masz kasy i czy chcesz nową czy używaną?
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  3. #3

    Domyślnie

    Szczerze do tego modelu sb 800 ale jej nie produkują a używek nie kupuj obojętnie jakiej bo często są intensywnie używane , jak masz fundusze sb 910 jak barakuję sb 700 jak jeszcze bardziej brakuje..... to nie pomogę..... tumax-a Ci nie polecę bo miałem i pamiętam tyle ,że była to katorga , ,systemowych miałem kilka i wszystkie były bardzo dobre no moze sb 900 jakoś nie mogłem sie przekonać choć nie miałem jej nic do zarzucenia .Pamiętaj o jednym nie masz zbyt użytecznego wysokiego iso więc musisz nadrabiać światłem odbitym i jasnym szkłem , weź to pod uwagę , i nie kupuj lamp manualnych tak na wszelki wypadek Ci to piszę
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  4. #4

    Domyślnie

    A może coś z tych sabinek dwucyfrowych.Przez kilka lat do D70s zakładałem SB 22s i bardzo dobrze się sprawowała. Oczywiście lampa w automatyce własnej.Nowych oczywiście nie ma ale używki czasami bywają za 200-300zł.
    D810 N20-35/2,8 AF-D; N24/2,8 Ais; N50/1,4 AiS; N60/2,8 AF micro; SB-800

  5. #5

    Domyślnie

    Dzieki za info. Mam jeszcze tylko parę pytań : Pyt 1 :
    Przy zakupie Aparatu Nikon na co mam zwracać uwagę, mam na myśli zużycie aparatu itp ?
    Pyt 2 : I Jaki Model Aparatu Nikona jest godny uwagi dla fotografów zaawansowanych ?
    Co do pytania 2 Wiecie zastanawiam się czy kiedyś zmienić aparat na inny ,by nagrywał filmy i nie odbiegał od D 70s
    Cena od 1.8 tys do 2,5 tys. To narazie moje możliwości.

    Z góry bardzo dziękuje za pomoc.
    Serdecznie Pozdrawiam i życze Miłego Dnia.

  6. #6

    Domyślnie

    a może SB600?
    || 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
    Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Darozee Zobacz posta
    Dzieki za info. Mam jeszcze tylko parę pytań : Pyt 1 :
    Przy zakupie Aparatu Nikon na co mam zwracać uwagę, mam na myśli zużycie aparatu itp ?
    Pyt 2 : I Jaki Model Aparatu Nikona jest godny uwagi dla fotografów zaawansowanych ?
    Co do pytania 2 Wiecie zastanawiam się czy kiedyś zmienić aparat na inny ,by nagrywał filmy i nie odbiegał od D 70s
    Cena od 1.8 tys do 2,5 tys. To narazie moje możliwości.

    Z góry bardzo dziękuje za pomoc.
    Serdecznie Pozdrawiam i życze Miłego Dnia.
    aparat który jest podobny do d70s ale znaaaaacznie lepszy to d90 ale musisz się bardzo spieszyć bo prawdopodobnie są jego ostatki w sklepach potem już będzie drogo ale jego nagrywanie filmów to tragedia (MF)
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LordRamzes Zobacz posta
    aparat który jest podobny do d70s ale znaaaaacznie lepszy to d90 ale musisz się bardzo spieszyć bo prawdopodobnie są jego ostatki w sklepach potem już będzie drogo ale jego nagrywanie filmów to tragedia (MF)
    Przemyślałem :Jednak się liczy dla mnie super jakość zrobienia foto ,a co do filmików to sobie kamerę kupie.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Darozee Zobacz posta
    Przemyślałem :Jednak się liczy dla mnie super jakość zrobienia foto ,a co do filmików to sobie kamerę kupie.
    ale d90 nie ukrywam to krok milowy do d70s a ergonomia ta sama
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LordRamzes Zobacz posta
    ale d90 nie ukrywam to krok milowy do d70s a ergonomia ta sama
    Dzięki.
    Mam tylko jeszcze jedno pytanie: Przy kupnie Aparatu używanego na co zwraca się uwagę? czy jest jakiś sposób na
    sprawdzenie ile dany aparat był używany chodzi mi o matryce i ile jeszcze pociągnie

    Moje pytania wydadzą wam się trochę dziwne,śmieszne ale jeszcze się uczę fotografii i wszystkiego co z nią jest związane.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •