Close

Strona 5 z 52 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 517
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ginwiłł Zobacz posta
    Popatrzyłem, poczytałem i pomyślałem...
    Ciągle szukam czegoś do zastąpienia lustrzanki na kilkudniowych wędrówkach i tu zaciekawił mnie Coolpix A, ale:
    - Nie ma celownika lunetkowego (a wystarczyłby optyczny) - LCD żre prąd,
    Możesz dokupić sobie celownik np. Voigtlandera.

    Ciekawe jak działa MF i jakie jest wtedy opóźnienie aparatu od momentu wciśnięcia spustu migawki do zrobienia zdjęcia?
    Mógłby być z tego coolpixa fajny codzienny towarzysz. Szkoda tylko że przez cenę długo nie będę mógł sobie na niego pozwolić.

  2. #42

    Domyślnie

    Szanowni Państwo. Nie będę nabijał licznika postów. Dajmy Nikonowi szansę. W większości porządne lustrzanki już posiadamy. Czas na support gdy akurat nie ma okazji / potrzeby / ochoty do dźwigania 4 kg plecaka itp. sytuacje. Tam też pracują ludzie, również działa tzw. "biały wywiad" czytający fora z całego świata i wyciągający wnioski. Myślę, że cały proces związany z projektowaniem oraz produkcją aparatów to inwestycja potężnych sił i środków więc nikt niczego nie robi na tzw. czuja czy też "jakoś to będzie". Liczę, że "będzie dobrze". Bądźcie cierpliwy. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Panerai ; 07-03-2013 o 00:19
    Panerai vel Eliot Capone

  3. #43

    Domyślnie

    A mi takie małe gówienko baaardzo się przyda. Wypluwa przyzwoite foty i lubię tą ogniskową. Idealny do noszenia przy tyłku



    Mógłby mieć ewentualnie minimalnie jaśniejsze szkiełko.
    Ostatnio edytowane przez pgaik ; 07-03-2013 o 00:14
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  4. #44

    Domyślnie

    Tylko taka zabawka powinna być w cenie lustrzanek segmentu entry-level. Niech mi ktoś wytłumaczy co w tym aparacie jest droższe w produkcji w porównaniu do D3200? Konstrukcja jest mniej skomplikowana, nie ma lustra, prymatu, wszytko jest w jednej obudowie.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  5. #45

    Domyślnie

    Rozmiar, nastały czasy, że za minimalizm się płaci
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    Tylko taka zabawka powinna być w cenie lustrzanek segmentu entry-level. Niech mi ktoś wytłumaczy co w tym aparacie jest droższe w produkcji w porównaniu do D3200? Konstrukcja jest mniej skomplikowana, nie ma lustra, prymatu, wszytko jest w jednej obudowie.
    Rynek nie jest takimi jeszcze zapchany, tj. małymi kompaktami z taką matrycą i ogniskową, no i zabawką bym go raczej nie nazwał. Choć wiem ze niektorym cięzko to inaczej traktować. Pewnie licza na bardziej zaawansowanych uzytkownikow trzymających się marki co by chcieli miec małe coś z czego będa umieli zrobić pozytek w kieszeni. Ludzie ktorzy maja topowe lustra i adekwatne do nich szkła, raczej nie bedą się zbytnio przejmować czy z przodu ceny jest 2 czy 3
    Ostatnio edytowane przez pastwisko ; 07-03-2013 o 01:32
    Völkchlor

  7. #47

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    Rynek nie jest takimi jeszcze zapchany, tj. małymi kompaktami z taką matrycą i ogniskową, no i zabawką bym go raczej nie nazwał. Choć wiem ze niektorym cięzko to inaczej traktować. Pewnie licza na bardziej zaawansowanych uzytkownikow trzymających się marki co by chcieli miec małe coś z czego będa umieli zrobić pozytek w kieszeni. Ludzie ktorzy maja topowe lustra i adekwatne do nich szkła, raczej nie bedą się zbytnio przejmować czy z przodu ceny jest 2 czy 3
    To, że się kupił lustro za 5 czy 10 tys nie oznacza, że z automatu wywala się 4 tyś złotych bez sensu. Tym bardziej, ze za podobna kwotę wybór sprzętu jest jest spory. W cenie tego Nikona jest np. Olympus OMD EM5.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  8. #48
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Kurcze, a czemu ten AF nie zapiernicza jak w V1? Inna konstrukcja czy co? Nie mowcie, ze moze byc cos gorszego od Nikona niz V1?
    Jest - J1

    http://nikonrumors.com/2013/03/06/ni...coverage.aspx/

    NR zebralo kilka informacji do kupy.

  9. #49

    Domyślnie

    Ja nie rozumiem Nikona.
    Najpierw wypuszcza kompakt z wymienną optyką z malutką matrycą, potem kompakt z sensownym rozmiarem matrycy ale bez możliwości wymiany szkła. Wg mnie zupełnie na opak.
    Pominę milczeniem design, bo to powoli zaczyna przypominać dramat rodem z subaru.
    nic...

  10. #50

    Domyślnie

    A mnie się podoba, zwłaszcza, że wizjer do tej ogniskowej już mam. Po taniości ten od Sigmy kupiłem.
    Mógłbym nawet sprzedać D90 i 17-55, a mieć tego kompakta i analogi. Jeżeli nie wyjdą w praniu jakieś dziwne wady, to możliwe, że tak zrobię.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 5 z 52 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •