Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 103
  1. #21

    Domyślnie

    Będzie ktoś na targach z fuji X1 pro/x100/x10?

    W wystawcach niestety fuji nie ma, a chętnie bym zobaczył w rzeczywistości i posłuchał o wadach i zaletach.

    Kontakt przez pw.

  2. #22

    Domyślnie

    x100s chętnie bym obadał - chyba jedyna zachęta na uczestnictwo w zjeździe
    i co ja mam tu napisać?

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez D_Z_I_A_D_E_K Zobacz posta
    Tylko tej Sigmy to nie było w zeszłym roku i dwa lata temu też
    Dwa lata temu była i zrobiła całkiem niezłe "warsztaty" w filmówce.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    Będzie ktoś na targach z fuji X1 pro/x100/x10?

    W wystawcach niestety fuji nie ma, a chętnie bym zobaczył w rzeczywistości i posłuchał o wadach i zaletach.

    Kontakt przez pw.
    Będą warsztaty w sobotę Fujifilm serii X z X-Pro1 http://www.mtl.lodz.pl/targi/235-xvi...x-optyczne-pl/
    Ja też się wybieram, chce poznać dokładnie X10.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  5. #25

    Domyślnie

    Dzięki za info.

  6. #26

    Domyślnie

    Czy ja znów potwierdzę swoją ślepotę czy na liście wystawców nie ma też Sigmy i Tamrona ?

    Ja mam zaproszenie ale nie wiem czy pójdę skoro żadnego szkła nawet pomacać nie będzie jak

  7. #27

    Domyślnie

    W sumie też się zastanawiam. Zaproszenia mam, ale szkieł tych co chciałem zerknąć nie będzie, a jechać wyłącznie z miarką zmierzyć 1 rzecz, jak będzie aż 2 wystawców... to szkoda robić 200km w sumie, a jeszcze D600 nie mam tak zasyfionej, żeby za free matryce czyścić choć fakt.. kilka tygodni do targów jeszcze jest.. może zasyfię mocniej

  8. #28

    Domyślnie

    Ja ma jakies 15 min jazdy spod domu na targowe tereny ale cos lista wystawcow wyglada zupelnie tak sobie.

  9. #29

    Domyślnie

    Ja pamiętam któreś tam targi na których byłem pare(naście) lat temu i były naprawdę niezłe ale były to czasy w ktorych na targach wystawiał kodak swoje kioski drukujace zdjecia bezpośrednio z karty lub cd. I z tego co pamiętam to z roku na rok coraz gorzej jest. Wtedy to i były fajne stoiska modelki i jakby wszystkiego było więcej odbywały sie one wtedy w starej hali i w tej drugiej z tyłu.. A teraz to juz szału nie ma, przyczyna jest prozaiczna mamy wszystko w zasiegu reki w sieci, kiedy i gdzie chcemy (globalizm sieciowy), po co sie więc fatygować i dawać sprzęt do macania bez wymiernej korzyści dla grupy entuzjastów... Pozatym konkurencja mniejsza bo z peletonu wysuneły się firmy na N, C i S... i to one są tasowane przy rozdaniu w grupie entuzjastów pstrykania zdjęć, reszta pro uzytkowników i tak pewnie odwiedza targi na zachodzie bo tu bida... w ofercie a co za tym idzie i w portfelach. Nikon w zeszłym roku promował N1 a segment lustrzanek zepchnoł w kąt swojego stoiska, umieszczając w gablocie do polizania za szybą: d7k sztuk dwa d4 sztuk, 1lub 2, po jednym obiektywie od lunety po tillshift z wybranych modeli, chyba było ich aż 5 sztuk.

    Pozatym i tak za bardzo nie miał sie czym by pochwalić a pomacać możemy sobie przeciez w sklepie...

    Mimo to z racji duzej ilosci wolnego czasu chyba się przejdę a może i przekory, mam nadzieje tylko że moje kolano wytrzyma, bo miałem rekonstrukcje więzadla krzyzowego niecaly miesiac przed terminem ich rozpoczęcia.
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 16-03-2013 o 15:15
    D7000+18-105+sb910+powerlux ve-400x2

  10. #30

    Domyślnie

    ja napiszę ze strony wystawiającej się firmy: kolarz wiele racji w tym co piszesz i aż się zastanawiam czy to dobry pomysł, że się wystawiamy, ale bez choć jednej próby nie będziemy wiedzieli i zawsze będziemy zadawać sobie pytanie, z drugiej strony wiele osób pyta, chce dotknąc, chce zobaczyć na własne oczy. W końcu przy okazji targów wiele firm proponuje różnego typu rabaty więc jeśli ktoś czymś jest niekoniecznie zainteresowany to może się na coś akurat skusić.

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •